pda

Skatīt pilnu versiju : Pieredze un saskarsme ar CP

Lapas : 1 2 [3] 4 5

Raimis
15-02-2008, 16:57
es sapratu ka tas dual nozīmē videoieraksts + ātruma kontrole! dārgas jau viņiem tās iekārtas ir bet pieņemu ka ātrāko auto uz ceļa viņi nosaka vizuāli + videoierakstā pēc tam var paskatīties!
un ja arī sistēma nosaka ka aizmugurē lido ātrākais pričom tur radaredetektors? ja viņi varētu uztvert radardetektora esamību noteikti būtu pacentšies atbrīvot tevi no detektora :dsvsfdv:
a pa to vizuālo noteikšanu hvz:hmm: salīdzinoši neliela atruma starpība autiņiem kas tuvojas tev , es saprastu ja poliči atrastos perpendikulāri braucējiem ok, tad ar aci varētu pateikt, bet tā izskatās pēc muļkā meklēšanas bez kāda tehniska pamatojuma.

juklis
15-02-2008, 17:02
ir ok viņi tiešām var noteikt divus rādījumus uzreiz - tuvāko un ātrāko tātad tevi pieķēra pamatoti! nepamatots ir tikai uzbrauciens par radardetektoru!

Raimis
15-02-2008, 17:08
ir ok viņi tiešām var noteikt divus rādījumus uzreiz - tuvāko un ātrāko tātad tevi pieķēra pamatoti! nepamatots ir tikai uzbrauciens par radardetektoru!
:dfbgfn: paldies nomierināji.

juklis
15-02-2008, 17:16
tur gan nekas nav teikts ka radars ir spējīgs norādit tieši kura mašīna ir ātrākā!
un vēl es mazliet neizprotu cenu 1500 $ :eek: nu + videokameras un pribambasi tāpat neticās ka salasās 50k Ls kā pie mums te sludina!
http://www.pbelectronics.com/new_page_3.htm

jk328
15-02-2008, 17:38
Morāle: Turpmāk braucam bariņos pa 3! Triple radari vēl nav dzirdēti, bet Dual - tur nu viņam vēl būs jāpacīnās lai pierādītu, ka viens no diviem piefiksētajiem ātrumiem ir tavs... :lol:

amadeuss
15-02-2008, 18:49
Man ar ssodien bija taada nesmuka saskarsme ar mentiem.Vajadzeeja vinniem tiessi tad paraadiities stup: kad es veicu apdziissanu uz Mezza prospekta.Uzraava uz 86km/h, protams passam likaas ka mazaak ir.
Taa ir ka gribeejaas aatraak tikt maajaas,sanaaca veel veelaak

DJ_enkurs
16-02-2008, 02:17
Braucu šodien, nu ja vakar ;) no zemitāna(no centra puses uz purčiku) tilta nu ap 90 tulitas jau līkums saremzējos līdz apm70, priekšā kaut tkāds audi bija, te uzreiz detektors iebļaujās bet ar pašvaku signālu, ne tā ka uz mani šautu un jā tulītas iskrien priekšā zaļais un bāž man sejā 79, bļin :duraks: :duraks: :duraks: tā arī neko nepierādiju, izraxtīja tricāru.
Neienāca prātā arī uzprasit, lai parāda laiku, bet čista 79 nebija, šitādus sist vajag.
A moška kāds zin kā svu taisnību tomēr pierādīt?

kasēns
16-02-2008, 09:46
bišķi klibo jautājiena formulējums, ir aptuvena nojausma par STALKER DUAL kā tādu, bet tā apraksos tā arī neiebraucu tā darbības principā, var uzrādīties divi ātrumi, da kaut lielākais starp autiņiem:hmm:
precīzāk, tā visa figņa darbojas šādi- viņi var noteikt 2 pretī braucošo ātrumus, 2us no aizmugures tuvojošo ātrumus, rāda pašu policijas darbinieku auto ātrumu... + ātrumu viņi var noteikt gan tiem kas tuvojas, gan tiem kas attālinās....nu jau esmu iepazinis un strādājis ar tiem navarotiem pats..... :757hdfhd: :757hdfhd: :757hdfhd:

smirnoff
07-03-2008, 01:21
Nu nepaveicaas...:mad: uz Dzelzavas ielas $ovakar kaa parasti CP staveja- tikai $oreiz (katru vakaru garaam viniem braucu) nez kaapeec aptureeja... vairaakas reizes apejot auto neko neatrada, kur piesieties stup: bet tad ieveeroja, ka braucu ar iesleegtiem engeliem (taa braucu jau vismaz 1/2g), bez tuvajaam gaismaam:dsvsfdv: Taa nu prieciigi pazinoja, ka pieskir Ls 30.00 + 1punkts oh_no:

A' es nevareeju veel izdomat ko iisti briivdienaas sadariit... te nu risinaajums rokaa- jaapelna nauda CP:coool:

Varbuut kaads var pateikt, kaa isti ar tiem punktiem ir (man pagaidaam 3)... vai vini kautkad dzeesaas, un kaa???:rolleyes:

Indrina
07-03-2008, 09:03
Nu nepaveicaas...:mad: uz Dzelzavas ielas $ovakar kaa parasti CP staveja- tikai $oreiz (katru vakaru garaam viniem braucu) nez kaapeec aptureeja... vairaakas reizes apejot auto neko neatrada, kur piesieties stup: bet tad ieveeroja, ka braucu ar iesleegtiem engeliem (taa braucu jau vismaz 1/2g), bez tuvajaam gaismaam:dsvsfdv: Taa nu prieciigi pazinoja, ka pieskir Ls 30.00 + 1punkts oh_no:

A' es nevareeju veel izdomat ko iisti briivdienaas sadariit... te nu risinaajums rokaa- jaapelna nauda CP:coool:

Varbuut kaads var pateikt, kaa isti ar tiem punktiem ir (man pagaidaam 3)... vai vini kautkad dzeesaas, un kaa???:rolleyes:

Arta, Tev ir konts Hansabankā?

Rock_Solid
07-03-2008, 09:17

Pag, tak tev miglinieki uz foto ir, itka jau var ar gabaritiem un migliniekiem braukat!:757hdfhd: Ar tiem punktiem: ja sakraj 12 tad paliki bez tiesibam! KAtra punkta deriguma termins ir 4 gadi, tatad pec 4 gadiem punkts dzesas!!:757hdfhd:

Raimis
07-03-2008, 09:19
Pag, tak tev miglinieki uz foto ir, itka jau var ar gabaritiem un migliniekiem braukat!:757hdfhd: Ar tiem punktiem: ja sakraj 12 tad paliki bez tiesibam! KAtra punkta deriguma termins ir 4 gadi, tatad pec 4 gadiem punkts dzesas!!:757hdfhd:
:hmm: gadienā punkti nedzēšas pēc diviem gadiem. ?

Rock_Solid
07-03-2008, 09:21

xmmm... varbut ko samainija, bet kad ieviesa so sistemu bija 4 gadi! :757hdfhd:

Wallaby
07-03-2008, 09:40
Kur tu tādas muļķības izraki?

Pekinietis
07-03-2008, 09:43
Punkti dzeeshaas peec 2 gadiem vismaz maijaa man beidzamie dzeeshaas(bijushais klasesbiedrs ir cellinieks)

Rock_Solid
07-03-2008, 09:45
Kur tu tādas muļķības izraki?
Nu ble:duraks: , Jums taisniba... :757hdfhd:

Wallaby
07-03-2008, 09:48
Ir vēl tādi punkti, kas dzēšas pēc 5 gadiem, bet tie vienmēr ir komplektā pa astoņiem...

Raimis
07-03-2008, 09:56

Arta mentam nebija kur piesieties, varēji piesieties viņam, apmēram šitā:
Гаишник останавливает мерс за превышение скорости. Опускается стекло,
высовывается румяная харя и заявляет:
- С тебя, лейтенант, пять штук.
- За что? - опешил гаишник.
- А ты мне собираешься бесплатно мозги е.ать?

smirnoff
07-03-2008, 10:49
Arta, Tev ir konts Hansabankā?
Jaa, ir :hmm:

smirnoff
07-03-2008, 10:50
:hihihi :hihihi :hihihi

kids
07-03-2008, 11:17
Ar gabarītiem un migliniekiem var braukt tikai diennakts gaišajā laikā,tumšajā jābūt ieslēgtām tuvajām gaismām,laigan parasti par to nesoda :hmm: Nu mentiem vienkārši bij kritiskās dienas,jeb kautkā tā.
A par punktiem-2gadi,bet nu tā ir vienkārši laimesspēle, es pagājušogad mēneša laikā 6 savācu un pēctam atkal miers,pieņēmu šādus tādus drošība pasākumus,apdrošināšanā ieliku 20ls,bet nu nav bijusi vajadzība izmantot :757hdfhd:

Instigater
07-03-2008, 11:21
Par dzershanu punkti ir uz 5 gadiem! Vismaz taa saka pazinja, kursh pa jaunam tiesiibas lika.

Maximka
07-03-2008, 12:45
Par dzershanu punkti ir uz 5 gadiem! Vismaz taa saka pazinja, kursh pa jaunam tiesiibas lika.
Tieši tā par dzeršanu punkti saglabājas visilgāk- 5 gadus! Bet tos var dzēst ikgādu apmeklējot kursus Drošības braukšanā un nodzešas 2 punkti! smokie: būs man arī jaaiziet laikam uz teim kursiem- 21Ls maksā!!!

lasis
07-03-2008, 13:13
Reku tieši par šo tēmu , kad mentam nav kur piesieties mrgreen: mrgreen: mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=PlZEvDahbwM

Maximka
07-03-2008, 13:39
Man gan bieži sanāk ar zaļājiem draugiem kontaktēties, bet vienmēr esmu ticis cauri sveikā!!! Vot pedējo reiz gan sanāca protokolu ar punktiņiem dabūt!!! :duraks: bet paveicās tikai 2 punktus dabūju, būs jāiziet skolu CSDD un bus atkal pa nullem!!!! good:

smirnoff
07-03-2008, 13:41
Reku tieši par šo tēmu , kad mentam nav kur piesieties mrgreen: mrgreen: mrgreen:
mrgreen: mrgreen: mrgreen:
tas tik buutu skatin$- kaa $is uz Dzelzavas ielas man dejotu...:coool:

Maximka
07-03-2008, 13:45
mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen:

Maximka
07-03-2008, 13:51
http://www.youtube.com/watch?v=OLQPTBeeGI0&feature=related mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: :hihihi

Indrina
09-03-2008, 17:21
Jaa, ir :hmm:
Tā, kā Tev ir konts Hansabankā, ieej caur Internetbanku iekš Hanzanet un, kad ielogosies, atver sadaļu e-pakalpojumi => Tavi dati Luroft, apstiprini, ka piekrīti un tur Tu redzēsi visu info par saviem soda punktiem, gan skaitu, gan termiņu kad tie beigsies.

endrju
09-03-2008, 19:17
pagājušonedēļ cp iesēdās astē pa pilsētu, noturēja par numura apgaismojumu! It kā jau kompī redzēju brīdinājumu, bet tā īsti nepievērsu uzmanību, jo biju gandrīz pārliecināts, ka izdegusi tikai viena lampiņa, a izrādījās, ka abas stup:
f***
vārdu sakot ierubīja sodu 20 ls, tas esot bargs pārkāpums, bezdeļi!
nu neko, bēs laba pieredze turpmāk!

smirnoff
09-03-2008, 19:32
Tā, kā Tev ir konts Hansabankā, ieej caur Internetbanku iekš Hanzanet un, kad ielogosies, atver sadaļu e-pakalpojumi => Tavi dati Luroft, apstiprini, ka piekrīti un tur Tu redzēsi visu info par saviem soda punktiem, gan skaitu, gan termiņu kad tie beigsies.

Super! Paldies!pray: A to es visu laiku sms suutu un naudu teereeju:duraks:

Maximka
09-03-2008, 19:42
Latgales menti THE BEST!!!! Bija tās vasarā, braucu uz Latgali un uz trases pie 90 km/h atļautājiem mani aptur uz 190km/h, es attaisu logu ments pat nepaspēja neko pateikt es uzreiz dokumentus zobos viņam ( apdrošināšanu, tehn. passi, BALTAS tiesības, blakussedētāja tiesības) un 20 Ls iekšā dokumentos, viņš paņēm 20 Ls un sāka lai es lēnāk macos braukt un novelēja laimīgu cēļu!!!! mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: good:

Maximka
09-03-2008, 19:43
Paldies par info, izrādās man vēl pagaidām nav punktu!!!! ataa: bet tikai neapmaksāts sods par stiklu tonējumu!!!! :dvdsv: smokie:

endrju
09-03-2008, 20:33
Latgales menti THE BEST!!!! Bija tās vasarā, braucu uz Latgali un uz trases pie 90 km/h atļautājiem mani aptur uz 190km/h, es attaisu logu ments pat nepaspēja neko pateikt es uzreiz dokumentus zobos viņam ( apdrošināšanu, tehn. passi, BALTAS tiesības, blakussedētāja tiesības) un 20 Ls iekšā dokumentos, viņš paņēm 20 Ls un sāka lai es lēnāk macos braukt un novelēja laimīgu cēļu!!!! mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: good:

nuuu labs:eek:
tagad skaidrs kur var skriet:coool:

Maximka
09-03-2008, 22:58
nuuu labs:eek:
tagad skaidrs kur var skriet:coool:
Zini kur var skriet??? Ukrainā!!!! smokie: good: Esmu izmeģinājis vasarā, kad braucu pie radiem!!! Apstadināja tikai vienu reizi- kad es pēc zimēm "40" un "Stacinārais CP postenis" šķersoju nepartrauktu linīju un saku visus apdzīt jau pēc sekundēm ieraudzīju šokētu mentu kurš arī mani apturēja uz jautājumu- "Kas jums par braukšanas stilu?", paradīju vienu labu dokumentu kuru biju iegadājies un ar to viss arī beidzas, palaida ar atvainošanos!!! Bet nobraucot gandrīz 4000 km neviens vairāk ne uzdrošīnājas apturēt good: pray: :coool: kā pēctām paskaidroja bračķa visādus Mercedes S-classe, BMW 7-er utt. nēstadīna jo nezina kas sež iekšā, bet neviens jau negrib zaudēt savu darbu!!!! mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: a ja starp citu vienreiz pat nobrauca no cēļa priekšā braucoša mentu mašīna palaidot mani lai es normāli apdzinu!!! ataa: clap: smokie:

Dandijs
09-03-2008, 23:14
varētu mums tadi laiki pienākt!!!good: :coool:

smirnoff
09-03-2008, 23:22
Zini kur var skriet??? Ukrainā!!!! smokie: good: Esmu izmeģinājis vasarā, kad braucu pie radiem!!! Apstadināja tikai vienu reizi- kad es pēc zimēm "40" un "Stacinārais CP postenis" šķersoju nepartrauktu linīju un saku visus apdzīt jau pēc sekundēm ieraudzīju šokētu mentu kurš arī mani apturēja uz jautājumu- "Kas jums par braukšanas stilu?", paradīju vienu labu dokumentu kuru biju iegadājies un ar to viss arī beidzas, palaida ar atvainošanos!!! Bet nobraucot gandrīz 4000 km neviens vairāk ne uzdrošīnājas apturēt good: pray: :coool: kā pēctām paskaidroja bračķa visādus Mercedes S-classe, BMW 7-er utt. nēstadīna jo nezina kas sež iekšā, bet neviens jau negrib zaudēt savu darbu!!!! mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: a ja starp citu vienreiz pat nobrauca no cēļa priekšā braucoša mentu mašīna palaidot mani lai es normāli apdzinu!!! ataa: clap: smokie:

$itas labs :757hdfhd: Pie mums ko liidzigu vajadzeet ieviest (nekas, ka pagaidaam ar 5-er braukaaju:lol: )mrgreen: mrgreen: mrgreen:

Maximka
09-03-2008, 23:35
varētu mums tadi laiki pienākt!!!good: :coool:
Domāju mēs esam palaiduši garām iespēju izveidot tādus laikus :duraks: pie tam mūsējie menti var noštrafēt arī deputātu :duraks: bet par Ukrainas situaciju biju šokā!!! laikām arī tāpēc ka tur vainadziņi uz cēļiem ik pēc 2 km stāv!!! īstenība tur ir ļoti bedīga situacija uz cēļiem!!!! dont:

marbury
10-03-2008, 00:59
man taads jautaajums - vareetu, luudzu, kaads pateikt uz kaadu numuru un kas jaasuuta, lai noskaidrotu par soda punktiem? variants ar hansanet nesanaaks!

Maximka
10-03-2008, 01:09
man taads jautaajums - vareetu, luudzu, kaads pateikt uz kaadu numuru un kas jaasuuta, lai noskaidrotu par soda punktiem? variants ar hansanet nesanaaks!
Skāties šeit
http://www.csdd.lv/?pageID=1169026464

marbury
10-03-2008, 01:11
skaidrs, paldies!

Instigater
10-03-2008, 01:22
Shodien caur to hanzanet lursoftu uzzinaaju, ka man pat ir 1 nederiigs dokuments. :lol:

runcis
10-03-2008, 11:41
shodien trapijos uz cp!
stav tadi abi rokas kabatas ielikushi un kko kuuko!pekshnji apstadina,prasa kapec bez siksnas,es saku,ka tikko no setas izgriezos,un kur tehniska es saku,ka nava jau paris dienas!shis iet rakstiit protokolu,kad pekshnji iesledz migalkas un aiznesas vienam mersim pakalj!es shoka,...dokumenti ta pie vinjiem!kapju arraa un prasu tam otram,ka lai dabuju dokumentus,jo man ir tikshans 10.00.shis lab,rbaukshu tew lidz,ta nu braucam lidz tai mashinai un gaidu,kad atdos dokumentus!a izradas,ka tas ments kas bija mana mahsina,ir vienreiz no manis njemis davinajumu,un kad braucam,es vinjam saku,ka mes laikam esam tikushies,vinsh pat nepaskatijas uz mani,tik pateica varbuut,tads nobijies!:lol:
nu un tad tagad laikam kjabrauc ta TA jaiziet!

warfear
16-03-2008, 12:30
dzesaas 2-5gadu laikaa
ai karoc te infa
http://www.csdd.lv/?pageID=1110806268

warfear
16-03-2008, 12:34
tagad viniem taads prikols ciinjai pret korupciju, ka par katraam daargas mashiinas[7bmw,lex,porche,dzipi] soferim atnjemtaam tiesiibaam viniem pieliek pie algas ~15USD. Korupcija apkarota:D

Maximka
16-03-2008, 14:53
tagad viniem taads prikols ciinjai pret korupciju, ka par katraam daargas mashiinas[7bmw,lex,porche,dzipi] soferim atnjemtaam tiesiibaam viniem pieliek pie algas ~15USD. Korupcija apkarota:D
Nevis par tiesību atņemšanu, bet par sodu uzlikšanu, un tur jau ir tāda sistēma, ja tev sastāda uz cēļa protokolu tad konfiscē tiesības kamēr samaksāsi sodu!! :duraks: Bet vienreiz kad apturēja, kā teica ments TIKAI MAN par 20 USD palaidīs bez protokola!!!! Tāpēc domāju ka pretkorupcijas plāns ir izgāzies, jo 20 USD kukulis ir vairāk par 15 USD vienreizējo prēmiju!!!! :hihihi

Jurchixx
20-03-2008, 20:16
Šodien akal policista kungi paņēma mani uz ātrumu...81 km/h pilsētā! žēl ka šoreiz policista kungs bija baigais īgņa..un nu būs jāšķiras no 30 Ls un soda punkts ar nāk klāt :(

NOS
20-03-2008, 21:12
Šodien akal policista kungi paņēma mani uz ātrumu...81 km/h pilsētā! žēl ka šoreiz policista kungs bija baigais īgņa..un nu būs jāšķiras no 30 Ls un soda punkts ar nāk klāt :(
katram policistam ir sava cena, vnk jaamaak runaat :dsvsfdv:

Jurchixx
20-03-2008, 21:14
nepaspēju nevienu vārdu pateikt ka šis jau bija aiznesies protokolu rakstīt!

Maximka
20-03-2008, 21:55
Vakar vakarā nētālu no t/c Olympia 3 mašīnas panēsās garām mentiem uz 70 km/h pie atļauta 50 km/h, nēvienu nēaptūrēja, es biju pa vidu, man priekšā Mitsubishi un aimugurē Renault buss, ments ar radāru bija paslēpies aiz kaut kādās kastes (varētu būt elektrosadāles skapis). :lol:

Jurchixx
20-03-2008, 22:16
Kamēr kruķi man rakstīja to protokolu garām panesās desmitiem auto kas nebrauca lēnāk par mani...bet nu izskatījās ka viņi gaidīja tieši BMW un pārējie pofig :hihihi

runcis
20-03-2008, 22:20
izradas ka CP tie subari ir ari peleka krasa,jo man likas ka ir tik melni,bet ne kaa!
shodien vienma citigi rakstija papirinju!
tagad es to4na nemshu to detektoru,jasak uzmanities!

etp
20-03-2008, 22:25
izradas ka CP tie subari ir ari peleka krasa,jo man likas ka ir tik melni,bet ne kaa!
tad beidzot saprati ja sen bija laiks buus citaadi kaa klavinam 6 men ar kaajaam staigaat un tev veel uz darbu jaabrauc buus vot tas tik buutu kads ja tu uz darbu brauktu ar autobusu un tev jaapavada celaa vismaz pusotru stundu liidz lidostai

klavins
20-03-2008, 22:38
tad beidzot saprati ja sen bija laiks buus citaadi kaa klavinam 6 men ar kaajaam staigaat un tev veel uz darbu jaabrauc buus vot tas tik buutu kads ja tu uz darbu brauktu ar autobusu un tev jaapavada celaa vismaz pusotru stundu liidz lidostai
man jav arii bija pusotra stunda liidz darbam jaabrauc
un nebija jav vienreiz tie 6 men bet gan 2x3men

NOS
20-03-2008, 23:07
man jav arii bija pusotra stunda liidz darbam jaabrauc
un nebija jav vienreiz tie 6 men bet gan 2x3men
skatos juus baigie malachi shura: :green:

Instigater
20-03-2008, 23:25
Nee, vienkaarshi idiots!

klavins
20-03-2008, 23:31
skatos juus baigie malachi shura: :green:
kam negadaas :green:

Maximka
21-03-2008, 10:04
Ir mēlni un sudarotie (pēlekie) Subaru!!!!! Es vienreiz biju trapījis uz mēlno Subaru, stāvēja krumos, ieraudzīju pa gabalu un aiz izbrīnās pabraucu garām uz kādiem 35km/h pētīdāms viņus, šie bija tikpat izbrinīti kā es, laikam nekād neredzēja ka 7-er BMW var tik lēni pabraukt garām!!!! :lol:

ReLiNsH
22-03-2008, 13:26
Vakar saskāros ar CP! Bija šie ļoti aktīvi uz ceļiem! Nekad mani CP nepievērsa uzmanību un arī kad bija apturējuši nekad neteica ne brīdināja. Vakar ap pulk. 22.00 ripinoties pa brīvības ielu kura ļoti gaiša un apgaismota braucu ar ieslēgtiem miglas lukturiem un engel eyes!! Skats jau forš! Bet CP tas nepatika un nostādināja uzlka 30 Ls naudas sodu par to kad braucu bez tuvajām gaismām. Pa to laiku kamer man 30 min drukāja protokolu apturēja vēl 3 Bmw vadītājus!! Kā saka CP naids uz BMW vadītājiem kā nekā šis bija JAUNĀKAIS INSPEKTORS!! :duraks:

Jurchixx
22-03-2008, 13:31
ko tu cepies :dsv4dfb: ...likumi ir jāievēro un diennakts tumšajā laikā ir jābrauc ar ieslēgtiem tuvās gaismas lukturiem...kas ta tu pa izņēmumu esi atradies :duraks:

ReLiNsH
22-03-2008, 14:48
ko tu cepies :dsv4dfb: ...likumi ir jāievēro un diennakts tumšajā laikā ir jābrauc ar ieslēgtiem tuvās gaismas lukturiem...kas ta tu pa izņēmumu esi atradies :duraks:

Nu pirmstam nevienam nekādu pretenzinju nebij!! Butu pats braucis garam tevi paņēmtu par to ka vispār brauc!!!

Jurchixx
22-03-2008, 14:59
Nu pirmstam nevienam nekādu pretenzinju nebij!! Butu pats braucis garam tevi paņēmtu par to ka vispār brauc!!!

nu dažreiz tā viņiem uznāk jā bet nu ko tu padarīsi lai tak pogainajiem ar tiek prieciņš :coool:

kids
22-03-2008, 15:19
Ir mēlni un sudarotie (pēlekie) Subaru!!!!! Es vienreiz biju trapījis uz mēlno Subaru, stāvēja krumos, ieraudzīju pa gabalu un aiz izbrīnās pabraucu garām uz kādiem 35km/h pētīdāms viņus, šie bija tikpat izbrinīti kā es, laikam nekād neredzēja ka 7-er BMW var tik lēni pabraukt garām!!!! :lol:
Pirms kādas nedēļas redzēju interesantu skatu-brauca viens auto ārā no benzīntanka, pēkšņi šim priekšā apstājas melns subars. Nu vadītājs nesaprašanā, sāk pīpināt, a no subāra izkāpj ments, cik sapratu, paņēma dokumentus un pateica, lai brauc līdz. Bet nu reāli agresīvi tas subaru piebrauca priekšā, žēl ka to nenofilmēju, tur jau mentam varētu agresīvu braukšanu piešūt. Un ja paskatās video,arī pagriezienus menti ar subāru nerāda :hihihi
http://www.bmwlife.lv/?coll=9&u=650&a=144&id=820

ReLiNsH
24-03-2008, 21:11
nu jā savu brauksanas mākslu viņi sen jau parādijuši ir kad knapi savāc mašīnu un izlecot priekšā kādam!!! Nerunājot pa to vien kad šie brauc nepiesprādzējusies un runā par mob. :coool: Bet tajā vakarā man gribējās ko pretīm pateikt, piem. kad stāv uz trotvāra uzbrakusi un kāp civilajās mašīnās un brauc aiz stūra lollypop: bet nu + vēl ko piešūtu man!!! Lai jau tai VALSTS KASEI tiek ataa:

Maximka
28-03-2008, 11:44
Tagad nēsēn biju Klijanu ielā pie CP sodiņu dabūt par ātrumu!!! Noskatijos video!!! Nu pilnīgs sviests!!! VNZ nav redzama, tikai beigās, kad piebrauc ments klāt, ātrumus rada **** zin kām tie ātrumi ir!!!! Uz jautājumu kā jus zināt kā tās bija mans ātrums, saņēmu atbildi tās ir inspektora darbs pieradīt!!! Uz ierosināju veikt mana auto spidometra radījumu atbilstību patiesam ātrumam saņēmu apstiprinošu atbildi!!! Un beigu beigās pēc maniem citīgiem jautājumiem izškirāmies ar bridīnājumu!!!! smokie: Tā kā ja pieķer uz ātruma intensīvā satiksmē var drošī braukt čakarēt viņiem smadzenes!!! Galvēnais jāiet 210.kab. tur normālā vēcene sēž!!! :dvdsv:

Solni6
28-03-2008, 14:24
No rīta aptur: labrīt, dokumentu pārbaude.. es nesteidzoties paņemu savu somiņu, meklēju maku, ar mokām no maka izvilku tiesības, iedodu šim.. šis paskatās un: paldies, laimīgu ceļu.. es šim: a pārējos dokumentus nevajag? šis: nē, paldies.. laikam nobijās, ka pārējos dokumentus vēl ilgāk meklēšu :hihihi

Rock_Solid
28-03-2008, 15:17
No rīta aptur: labrīt, dokumentu pārbaude.. es nesteidzoties paņemu savu somiņu, meklēju maku, ar mokām no maka izvilku tiesības, iedodu šim.. šis paskatās un: paldies, laimīgu ceļu.. es šim: a pārējos dokumentus nevajag? šis: nē, paldies.. laikam nobijās, ka pārējos dokumentus vēl ilgāk meklēšu :hihihi

MAn ar tapat bija, tikai vaditaja apliecibu parbaudija un viss, bet es to atri vinam iedevu!:lol:

lincis
28-03-2008, 17:43
Maneejo vakar par toneetajiem iz*isa-60LVL Ir uzkjimikots ka vad puses logu var atsevishki atslegt ka rezultata vinsh vairs neveras ciet un nomerit nevar :D Bet blakussedetaja puse poga stradaa kuru ments aiz gara laika nospieda :duraks:
Nekas atvienošu lai tas ar nestradaa :green: :coool: Tad nu cel vinjus augshaa kaa gribi

Solni6
28-03-2008, 17:45
Maneejo vakar par toneetajiem iz*isa-60LVL Ir uzkjimikots ka vad puses logu var atsevishki atslegt ka rezultata vinsh vairs neveras ciet un nomerit nevar :D Bet blakussedetaja puse poga stradaa kuru ments aiz gara laika nospieda :duraks:
Nekas atvienošu lai tas ar nestradaa :green: :coool: Tad nu cel vinjus augshaa kaa gribi
Tev priekšējie arī tonēti jeb tikai par aizmugurējiem?

lincis
28-03-2008, 17:47
Tev priekšējie arī tonēti jeb tikai par aizmugurējiem?
Visi saanu un aizmugureejie. karoče visi iznjemot veejstiklu. Aizmuguri jau puut kau ar kraasu ciet

Solni6
28-03-2008, 17:48
Visi saanu un aizmugureejie. karoče visi iznjemot veejstiklu
ā, nu jā, rupji sakot, aizmugurējie 3 drīkst būt tonēti, priekšējie 3 - nedrīkst..

allahs
30-03-2008, 00:54
kādu mēnesi atpakaļ mārrupē pie gross auto apturēja menti.. tradicionāli dokumentu pārbaude. beigās ments apstaigā vēl ap mašīnu un saka ka labi saglabājusies haizivs, palūdza vai salonu var apskatīt. šis iekāpa paskatījās, uzslavēja ka smuks bez gala un aizgāja.

Archy
30-03-2008, 00:59
ā, nu jā, rupji sakot, aizmugurējie 3 drīkst būt tonēti, priekšējie 3 - nedrīkst..
Starp citu.... kā ir tagad ar tonējumiem.... cik traki ņem priekšā.... bij doma uz vasaru tomer tomēt visus.... savādāk ar melnu ādu būs traki....

lincis
30-03-2008, 02:14
Starp citu.... kā ir tagad ar tonējumiem.... cik traki ņem priekšā.... bij doma uz vasaru tomer tomēt visus.... savādāk ar melnu ādu būs traki....
Mani pa četriem mēneshiem divas reizes tieshi deelj logiem. vis intensivaak par shito temu piesienas no piektdienas vakara liidz sveetdienai,,,darbdienaas kka neaktiivi paliek

Archy
30-03-2008, 02:19
Cik zināms it kā ņem priekšā labi, bet personiskā pieredze rāda ka tomēr viņu nav tik daudz ar tiem dačikiem....

lincis
30-03-2008, 02:22
Cik zināms it kā ņem priekšā labi, bet personiskā pieredze rāda ka tomēr viņu nav tik daudz ar tiem dačikiem....
Ir,ir! gandriiz katram :dsv4dfb: Notonee,pabraukaa un tad redzeesi ka Tava personiska pieredze paradis ka ir katrai ekipazhai

Archy
30-03-2008, 02:27
Nu tā jau varētu būt... nestrīdos... bet vasarā bez plēves vienalga būs traki.... kā no tā izvairās pārējie....

lincis
30-03-2008, 02:31
Nu tā jau varētu būt... nestrīdos... bet vasarā bez plēves vienalga būs traki.... kā no tā izvairās pārējie....
nu ja tone ar rumbulas 3 LS veerto dranjki tad nekas ipashi nemainisies. Man ir itkaa ne parak kruta pleve un izmaksas vienam sanu logam ir videji 7LS (darbs paša) aizmugurejais 35 (arii pats toneju)
Plevei garantija,ka neizbales,pret ultavioletajiem stariem un skrapejumiem. Vasara efekts jutams

fokss
30-03-2008, 04:08
Da man tā āda bumeram tāda pašvaka......vienalga sagribēja pačamdīt

fokss
30-03-2008, 04:14
Da man tā āda bumeram tāda pašvaka......vienalga sagribēja pačamdīt:dvdsv: ls40clap: un čamda vēl joprojām...

fokss
30-03-2008, 04:49
t

dakarinjsh
30-03-2008, 20:38
Šodien tiku pie PIRMĀ soda punkta! Pie stūres katru dienu diez, cik jau gadus! Bez pārkāpumiem un soda punktiem! Bļin, šodien uzrāvos Inčukalnā pirms Siguldas ar 118 uz 90km/h! :( Viens soda punkts un 20Ls sods.

Xelluc
30-03-2008, 20:45
Šodien tiku pie PIRMĀ soda punkta! Pie stūres katru dienu diez, cik jau gadus! Bez pārkāpumiem un soda punktiem! Bļin, šodien uzrāvos Inčukalnā pirms Siguldas ar 118 uz 90km/h! :( Viens soda punkts un 20Ls sods.
hmz... man uz 135 bija 1 punkts un 20 ls... mosh man ments labveeliigs bija gadiijies?

dakarinjsh
30-03-2008, 20:52
hmz... man uz 135 bija 1 punkts un 20 ls... mosh man ments labveeliigs bija gadiijies?

Visu celu vilku uz 140 aiz viena dzipa! sis nogrieza uz Incukalnu, bet es taisni uz Siguldu! Bija apzina, ka varetu but menti prieksaa, tadel piebremzeju! Un toch! Izskrien ar kocinu prieksaa! Bremzejot sis uzkeera 118, bet bija jau vairak, man liekas. Skrobigi, ka nekaa! Bet, pie 135, nu nezinu, liekas, ka sodam jabut lielakam! Nu tas laikam no sodu vestures vini skataas mosh! Nezinu.

dakarinjsh
30-03-2008, 20:59
visinteresantakais jau tas, ka sods tika fiksets plkst 13.13! Zel, ka nav piektdiena un ari 13.datums! :lol:

klavins
30-03-2008, 21:05
visinteresantakais jau tas, ka sods tika fiksets plkst 13.13! Zel, ka nav piektdiena un ari 13.datums! :lol:
tu zemu lido un bez detektora :hmm:
es tagad pat normali braucot detektors ir ieslegts, kur nu vel skrienot

compact
30-03-2008, 21:06
a ko man teikt? es svētdienas rētā aizvedu uz darbu, braucu mājās, šoseja cēsis - valmiera, jau stājos mierā, lai griestu savas mājas ceļā iekšā, domāju palaidīšu garām pretim braucošos mentus, un hujaks, šie ieslēdz bākugunis, un man liek piestāt šosejas labajā malā, pienāk klāt un redz 112km/h, domāju es viņam bļa ar kāju caur loga aili iekraušu., protams ir gan punkts, gan sods.

compact
30-03-2008, 21:10
par citu marku auto vadītāju diršanu, mersisti jau arī šad tad palaiž muti nevietā, pie veikala meklēju kur parkoties, skatos vw caravelle kautko marinē uz brīvu vietu, vēl padevu atpakaļ, lai ;sis nebaidās no manim, a šis pabrauc uz priekšu un savāc pasažieru, es hops brīvajā vietā iekša, izkāpju arā, bladāc pierulē 190 mercedes, logs vaļa, tipa ko es esmu kruts un bumerists un ko neredzu ka buss grib parkoties, visi apkārt protams lupī virsū nosodoši, bla teicu, ko tu te gribēju parkoties, šis tipa nē, nu tad pasūtiju dirst, skauž štoļi, bļa tādu dusmu parāva, diena sajāta konkrēti

dakarinjsh
30-03-2008, 21:11
a ko man teikt? es svētdienas rētā aizvedu uz darbu, braucu mājās, šoseja cēsis - valmiera, jau stājos mierā, lai griestu savas mājas ceļā iekšā, domāju palaidīšu garām pretim braucošos mentus, un hujaks, šie ieslēdz bākugunis, un man liek piestāt šosejas labajā malā, pienāk klāt un redz 112km/h, domāju es viņam bļa ar kāju caur loga aili iekraušu., protams ir gan punkts, gan sods.

Nu juutu smagi lidzi! Protokolaa man menti uzrakstija, ka pie atlautaa atruma 90km/h maksimalais atrums bez soda ir 111km/h! nu logiski, ka 112 jau iet ar sodu!

Solni6
31-03-2008, 11:41
Grozījumi Ministru kabineta 2004.gada 29.aprīļa noteikumos Nr.466 "Noteikumi par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļiem"
104. Izteikt pielikuma I nodaļas 627.3.kodu šādā redakcijā:

"627.3. Automobiļa priekšējo stiklu (vējstiklu) aizliegts pārklāt ar jebkāda veida pārklājumiem, izņemot tā augšmalu 14 cm platā joslā vai tiktāl, cik to var aizsegt izgatavotāja uzstādītie salona saulessargi, ja tiek saglabāts tāds augšmalas caurspīdīgums, lai būtu izšķirami luksofora gaismas signāli. Priekšējā stikla (vējstikla) gaismas caurlaidība jebkurā gadījumā nedrīkst būt mazāka par 75 %.

Pārējo vadītāja redzamības zonā esošo automobiļa stiklu (vadītāja durvju un vadītājam blakus sēdošo pasažieru durvju stiklu, kā arī stiklojuma starp vējstiklu un šīm durvīm) gaismas caurlaidība nedrīkst būt mazāka par 70 %.

Vadītāja tiešās redzamības zonā (priekšējo durvju stikli un vējstikls) nedrīkst atrasties priekšmeti (piemēram, aizkari, žalūzijas), kas būtiski ierobežo redzamību."

un sods ir Ls 60,-

Mezhonis
31-03-2008, 12:11
īsāk sakot- bardačokā jāvadā līdzi csn grāmatiņa un es šomēnes atkal braucu tonēt logus.... :dvdsv: priekējos durvju stiklus...
un ja gadijienā kas,lai mēra un skatās noteikumu grāmatiņā 245.p.

smirnoff
31-03-2008, 23:57
īsāk sakot- bardačokā jāvadā līdzi csn grāmatiņa un es šomēnes atkal braucu tonēt logus.... :dvdsv: priekējos durvju stiklus...
un ja gadijienā kas,lai mēra un skatās noteikumu grāmatiņā 245.p.

Mani jau sen $itaa graamatinja visos braucienos pavadaataa:

Guga
01-04-2008, 11:23
Ja kādam ir Ceļu Policists pazīstams jeb rada gabals šodien ir iespēja apsveikt viņu aroda svētku jubilejā..Latvijas ceļu policijai šodien 70 gadu jubileja
P.S tas nav aprīļa joks

Solni6
01-04-2008, 13:09
Ja kādam ir Ceļu Policists pazīstams jeb rada gabals šodien ir iespēja apsveikt viņu aroda svētku jubilejā..Latvijas ceļu policijai šodien 70 gadu jubileja
P.S tas nav aprīļa joks
ta jau rīt uz ceļiem būs miers no viņiem :lol:

lieniite27
01-04-2008, 18:22
Mani panēma draugi par atrumu uz mukusalas ielas. Pateicoties manai labajai brauksanai vai skelmigajam skatienam - izteica tikai bridinajumu. Novelu ari jums ta. clap:

lincis
01-04-2008, 19:01
Mani panēma draugi par atrumu uz mukusalas ielas. Pateicoties manai labajai brauksanai vai skelmigajam skatienam - izteica tikai bridinajumu. Novelu ari jums ta. clap:
Man parasti par davanu karti no manas puses izsaka mutisku bridinajumu

NOS
02-04-2008, 19:37
Bljin tiko braucu pa Aagenskalnu CP raada lai rbaucu malaa, nobraucu izraadaas, ka redzeejushi detektoru, uzreiz saruna:
CP: Sveiki, luudzu dokumentinjus, (iedodu) nu nevar lietot radara detektoru, jeu teicu to ieprieksheejo reizi. (shis pats CP aptureja mani par detektoru kaadus 3 meeneshus atpakalj , tiku cauri ar 25 vai 30 ls)
ES: Nu a ko sodi lieli, kaut kaa jaaciinaas ir
CP: Nu Maarcha kungs kums jau patstaaviigais klients (saka savam naparnjikam) , redzi mums aizmuguree jau 2 staav , un vajag 3 detektoru
ES: nefigaa jums vinju neatdoshu , vinjsh 100 ls maxaa
CP: Nu tad ko dariisim?
ES: (izvelku 25 ls , dodu 10 ls ) saku vairaak nau , redzi 15 ls , ar to man veel 2 dienas jaadziivo
CP: Nu labi, tu jau iemaxaaji no pagaajushaas reizes, a moshka gribi iemaxaat uz visu gadu ?
ES: (prasku kaa redzeejaat, ka man logaa staav)
CP: (visu izstaasta kas un kaa, tad saka) Nu nelieto vijnu luudzu , vo naakamo reizi redzeeshu , ka maarcis brauc bez buushu prieciigs, vismaz labojies
ES: labi nau laika, te diskuteet un uz neredzeeshanos
Blakus man seedeeja darba koleega , tas paareecies, menti arii normaali iereeca, kaut visi taadi buutu good:

Rock_Solid
02-04-2008, 19:41
:lol: :lol: :lol: ja, tiesam labs ments bija! good:

NOS
02-04-2008, 19:42
:lol: :lol: :lol: ja, tiesam labs ments bija! good:
shis jau tiko aptureeja mani uzreiz reec

MJ-Power
02-04-2008, 23:00
Hm ! Interesanti par to radar detektoru !!!!! Taču to ko vini redzeja tas vel nekas nenozime ja radara detektora uz to momentu kad CP pienacis jau nebija tad vini neko nevar padarit man ari bija tada situacija it ka vins redzeja ko man ir radar detektors bet kad pienaca (protams ka bija ) radars atri parvietojas kabata un policists vairs neko nevar padarit ta ka parmeklet mašinu vinam nav tiesibas !!!ataa: :coool: clap: :lol:

Iminem
03-04-2008, 00:14
CP: (visu izstaasta kas un kaa, tad saka)

Un no sis vietas mazliet sikak chau:

Guga
03-04-2008, 00:53
Hm ! Interesanti par to radar detektoru !!!!! Taču to ko vini redzeja tas vel nekas nenozime ja radara detektora uz to momentu kad CP pienacis jau nebija tad vini neko nevar padarit man ari bija tada situacija it ka vins redzeja ko man ir radar detektors bet kad pienaca (protams ka bija ) radars atri parvietojas kabata un policists vairs neko nevar padarit ta ka parmeklet mašinu vinam nav tiesibas !!!ataa: :coool: clap: :lol:
viņam nav tiesības pārmeklēt,bet izsauktu kriminaļņikus, tie man liekas ka var pārmeklēt

Jurchixx
03-04-2008, 01:04
viņam nav tiesības pārmeklēt,bet izsauktu kriminaļņikus, tie man liekas ka var pārmeklēt

varēt varbūt ka var, bet es domāju, ka viņiem tāpat pietiek ko darīt nekā braukāt apkārt un meklēt mašīnās radardetektorus :cool:

Raikonens
03-04-2008, 01:18
bij tāds variants ka gribēja atņemt radardetekturu kuru bij uz paneļa pamanijuši,bet ķolka naski to ar papēdenēm par bojātu padarija:lol: :lol: :lol: :lol:

Maximka
03-04-2008, 10:12
īstenība viņi neko nevar padarīt pat ar kriminaļnikiem un pašvaldibas policiju, jo tūrēt un parvādāt radardetektoru likums nēaizliedz, bet ja tās ir izslēgts tad pieradīt to kā tu esi viņu lietojis ir neiespējami, principa tā kā mūsu mentiem nav aparatūras kas noteic radardetektora darbību tad viņi reali neko navar izdarīt pat ar ieslēgtu radardetektoru!!! a redzēt var daudz ko, bet to pieradīt ir pavisam cita lieta!!!! :dsv4dfb:

Guga
03-04-2008, 10:16
nu pat jau daži auto ir aprīkoti ar sistēmu kas nosaka ir vai nav Tev detektors mašīnā :757hdfhd:

Maximka
03-04-2008, 10:24
nu pat jau daži auto ir aprīkoti ar sistēmu kas nosaka ir vai nav Tev detektors mašīnā :757hdfhd:
Kur tādu infu ņēmi???

Guga
03-04-2008, 10:29
mēs to infu apspriedam jau forumā par detektoriem kādu laiku atpakaļ

Maximka
03-04-2008, 10:35
Laikam palaidu garām to forumu!!! bet nēesmu dzirdējis kā mūsu mentiem būtu tāds aprikojūms, turklāt zinu kantori kas mentiem pardot visu aparatūru, bākugunis, radarus utt. viņi nēko nēteica, būs vien jāiebrauc jāpainterēsējas!!!

endrju
03-04-2008, 12:54
Opā, pa šitād variant es ar nebiju dzirdējis:hmm:
ta jau tagad vajag vēl vienu detektoru, kas brīdina par to vai menti ar savu ietaisi mēgina atklāt vai Tava auto ir detektors!?!:lol:

runcis
03-04-2008, 15:35
Laikam palaidu garām to forumu!!! bet nēesmu dzirdējis kā mūsu mentiem būtu tāds aprikojūms, turklāt zinu kantori kas mentiem pardot visu aparatūru, bākugunis, radarus utt. viņi nēko nēteica, būs vien jāiebrauc jāpainterēsējas!!!
kur shitads veikals atrodas?!
vinji NEmentiem ari pardod?!

klavins
03-04-2008, 15:36
ko tu gribi telot uz sosejas mentu un iekseet naudu :lol:

JLo
03-04-2008, 15:41
Šāds aparāts ir viens Latvijā un atrodas Latvijas Universitātē. Tā ka LCP toč nevienu detektoru "neredz"

Attīstītās valstīs gan šāda aparatūra CP ir, BET tādus brendus kā Beltronic, Valentine utt resp. dārgos detektorus arī viņi neredz, jo jau ir paredzēta fīša, kas bloķē CP "redzamību".

LV tas nav aktuāli, jo kā teicu - CP tādas iekārtas nav.

JLo
03-04-2008, 15:42
ir visi trr trrr, skaļruņi utt.... bet... lai Dieviņš stāv tev klāt, kad CP noķers...

runcis
03-04-2008, 15:44
ir visi trr trrr, skaļruņi utt.... bet... lai Dieviņš stāv tev klāt, kad CP noķers...
nu man ljoti daudziem draugiem stav shitie trin,trin un iiuuu,iiiuuu,bet es negribu to vajprata naudu mest arraa!
ta jau prikoligi,mes centra ba Barona ielu braucam,krustjuma sarkans,tikai tumshi zils X5 uztaisa trin,trin un mahsinas pa malaam,tads prikols bij! :D
bet kur tas veikals atrodas?!
man wel tad to mikrafonu vajadzes!

JLo
03-04-2008, 15:46
Alex?

Ir arī zināms kadrs, kuru paņēma CP dont: stup: dont: :7686jdn:

runcis
03-04-2008, 15:48
Alex?

nea Dimon,bet ljoti daudziem shitie prikoli ir

nu tak pasakiet kur ir tas veikals,un vai parasts mirstigais ari var nopirkt?!

Wallaby
03-04-2008, 15:49
Kur tas veikals atrodas?!
Man ar aktuāli

klavins
03-04-2008, 15:51
Alex?

un kas bija kad paneema?kadas sankcijas?

JLo
03-04-2008, 15:57
Mašīnu kratīja, visu konfiscēja, čalis asaras spieda :lol: + naudas sods labs.

aigarz
03-04-2008, 16:00
nea Dimon,bet ljoti daudziem shitie prikoli ir

nu tak pasakiet kur ir tas veikals,un vai parasts mirstigais ari var nopirkt?!

Ir šāda vieta (http://www.geospars.lv/for_police.htm)

runcis
03-04-2008, 16:10
Ir šāda vieta (http://www.geospars.lv/for_police.htm)
paldies!
tikko sazvanijos,un maksa 300+pvn
kkad nakamnedlej bus japanjem!
blaa,ka es biedeshu savus kaiminju,jo shiem man vienmer galigi piedzerushies vizinas dont: ,un tad vareshu vinjus pabiedeet!mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen:

aigarz
03-04-2008, 16:19
paldies!
blaa,ka es biedeshu savus kaiminju,jo shiem man vienmer galigi piedzerushies vizinas dont: ,un tad vareshu vinjus pabiedeet!mrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen:
Tu domā ņemt to tauri ar signāliem un gromkogavoriteļu?

runcis
03-04-2008, 16:23
Tu domā ņemt to tauri ar signāliem un gromkogavoriteļu?
jap,nu pa to es visu laiku runaju!

Guga
03-04-2008, 16:26
Šāds aparāts ir viens Latvijā un atrodas Latvijas Universitātē. Tā ka LCP toč nevienu detektoru "neredz"

Attīstītās valstīs gan šāda aparatūra CP ir, BET tādus brendus kā Beltronic, Valentine utt resp. dārgos detektorus arī viņi neredz, jo jau ir paredzēta fīša, kas bloķē CP "redzamību".

LV tas nav aktuāli, jo kā teicu - CP tādas iekārtas nav.

Nu varbūt ka Tev taisnība, bet nu neviens no CP jau neteiks kā ir īstenībā..nu tapat kā ar makšķerniekiem kuri netklāj labakās copes vietas

aigarz
03-04-2008, 16:31
jap,nu pa to es visu laiku runaju!
pa 300ls? Čoms kautkur atrada pa 70Ls. Un iekš ebay toč lētāk pa 300Ls

runcis
03-04-2008, 16:33
pa 300ls? Čoms kautkur atrada pa 70Ls. Un iekš ebay toč lētāk pa 300Ls
nu painteresejies,kur tew choms dabuja pa 70ls!?
man pazistamie sapirkas pa 800ls visus shitos prichendaljus

aigarz
03-04-2008, 16:51
nu painteresejies,kur tew choms dabuja pa 70ls!?
man pazistamie sapirkas pa 800ls visus shitos prichendaljus
Es kādreiz aci piedūris biju šitādai (http://cgi.ebay.com/Car-Auto-Electronic-Siren-Alarm-Loudspeaker-With-Mount_W0QQitemZ350044130794QQihZ022QQcategoryZ60203QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem)

Guga
03-04-2008, 16:58
Aigarz,Runci..ejiet uz iekšlietām strādāt..atklausīsieties līdz vemšanai skaņu signālus :green: :green:

kasēns
03-04-2008, 20:54
Policijas darbinieka vispārējās tiesības:
18) apturēt transportlīdzekļus un izdarīt to apskati (izņemot diplomātisko un konsulāro pārstāvju transportlīdzekļus) pēc Valsts policijas priekšnieka norādījuma plānotu pasākumu izpildes laikā, lai aizturētu meklēšanā izsludinātas personas un transportlīdzekļus;
20)apturēt transportlīdzekli un izdarīt tā apskati, ja ir pamats domāt, ka transportlīdzekļa vadītājs pārkāpis ceļu satiksmi reglamentējošo normatīvo aktu prasības vai transportlīdzeklis tiek izmantots likumpārkāpuma izdarīšanā; aizliegt lietot transportlīdzekļus, kuru tehniskais stāvoklis apdraud transporta kustības drošību; atstādināt no transportlīdzekļu vadīšanas personas, kuras ir alkohola reibumā, narkotisko vai citu apreibinošu vielu iespaidā, kā arī personas, kurām nav dokumentu par konkrētā transportlīdzekļa lietošanas vai attiecīgās kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām; nogādāt transportlīdzekli policijas iestādē nepieciešamās pārbaudes veikšanai, ja ir izsludināta tā meklēšana vai ir pamats domāt, ka ir nelikumīgi nomainīti vai viltoti transportlīdzekļa reģistrācijas dokumenti, valsts reģistrācijas numura zīme vai transportlīdzekļa agregātu numuri, vai nav transportlīdzekļa reģistrācijas vai īpašuma tiesības apliecinoša dokumenta un citādi nav iespējams konstatēt transportlīdzekļa lietošanas likumību;

Pārējo seciniet paši....

Saulje
10-04-2008, 09:42
Vakar, braucot no sapulces mājās, paņēma Ogres CP, par to, ka es lēnu braucot :lol: izskatījās jau dikti nikns, bet noteica tik, ka apturējuši jo braukusi esmu par lēnu, kgan zinu, ka ātrums bij bik pāri atļautajam

Pekinietis
10-04-2008, 09:46
Vakar, braucot no sapulces mājās, paņēma Ogres CP, par to, ka es lēnu braucot :lol: izskatījās jau dikti nikns, bet noteica tik, ka apturējuši jo braukusi esmu par lēnu, kgan zinu, ka ātrums bij bik pāri atļautajam
Ogres CP pati labaakaa jo tur straadaa puse jumpravieshu!!! neskaitaamas reizes esmu 1L(40%) nesis vakaraa uz maajaam par to ka palaida pirmaa reize laikam bija kad man bija 15 gadi.

endrju
10-04-2008, 11:33
Aizvakar braucu pāri Saleniekam centra virzienā, ap 100(pa trešo joslu lēnāk braukt nepieklājīgi:lol: ) un pēkšņi skatos stāv "draugi", tajā vietā kur uzbrauc uz tilta no Zsalas TV torņa puses!labi tiem palidoju garām, tilta gala griežu uz krasteni, a tur lejā pirms krastenes arī džeki stāv un mani aptur!Vien brīdi likās ka varbūt tie uz tilta šāva, a tie lejā notur:hmm: , bet nē paprasīja doķus, neko!
arī ja būtu šāvuši, tad kā viņi zināja, ka griezīšos uz krasteni??
Labi whatever, prosta, pirms tam vēl bija sapnis ar CP dalību, tapēc satraucos:green:

alex1980
10-04-2008, 11:38
Mani katru vakaru aptur dzelzavas un g.astras krustojuma pie rimi. Es jau prasiju viņem lai iedo caurlaidi jo apnika braucot no darba vienmer jasagatavo dokumenti

klavins
10-04-2008, 11:47
Aizvakar braucu pāri Saleniekam centra virzienā, ap 100(pa trešo joslu lēnāk braukt nepieklājīgi:lol: ) un pēkšņi skatos stāv "draugi", tajā vietā kur uzbrauc uz tilta no Zsalas TV torņa puses!labi tiem palidoju garām, tilta gala griežu uz krasteni, a tur lejā pirms krastenes arī džeki stāv un mani aptur!Vien brīdi likās ka varbūt tie uz tilta šāva, a tie lejā notur:hmm: , bet nē paprasīja doķus, neko!
Labi whatever, prosta, pirms tam vēl bija sapnis ar CP dalību, tapēc satraucos:green:
es arii vakar tiesi braucu uz centra virzienaa pa salinieku un tiesi tur pat staaveeja - detektors nepiksteeja un peksni ieraugu vinus, domaju ka brauks pakal vai turee kaut kur - nee viss ok

smirnoff
10-04-2008, 21:54
Mani katru vakaru aptur dzelzavas un g.astras krustojuma pie rimi. Es jau prasiju viņem lai iedo caurlaidi jo apnika braucot no darba vienmer jasagatavo dokumenti

Vo, vo stup: es tagad ar' delj $iem uz maaju braucu ar likumu, gar Go Planet clap:

Archy
10-04-2008, 22:26
Nu man identiska situācija, tikai tie, kas uz salinieka slēpās, mauca man pakaļ, bija pavēls vakars un tumšs, kā arī dikti lavierēju pa joslām, tāpēc pamanīju dikti vēlu un protams pie nobraukšanas uz krasteni... Caps 113km/h! Bet nu par laimi sakarīgi gadījās... Vot tā ir ka detektora nav...

Petrix
10-04-2008, 23:48
Man ir gadījies braukt pa salinieku ap 100 un jā zaļie pie nobraukšanas uz zaķusalu stāv:hihihi pamanīju pēdējā brīdī nodomāju ka pa bremzēm nav jēgas mest. Pabraucu garām bet šie tik noskatījās un viss. NE pakaļ brauca ne uz krastemes mani neapstādināja :bmw: ILoveBMW:

Maximka
11-04-2008, 10:44
Policijas darbinieka vispārējās tiesības:
18) apturēt transportlīdzekļus un izdarīt to apskati (izņemot diplomātisko un konsulāro pārstāvju transportlīdzekļus) pēc Valsts policijas priekšnieka norādījuma plānotu pasākumu izpildes laikā, lai aizturētu meklēšanā izsludinātas personas un transportlīdzekļus;
20)apturēt transportlīdzekli un izdarīt tā apskati, ja ir pamats domāt, ka transportlīdzekļa vadītājs pārkāpis ceļu satiksmi reglamentējošo normatīvo aktu prasības vai transportlīdzeklis tiek izmantots likumpārkāpuma izdarīšanā; aizliegt lietot transportlīdzekļus, kuru tehniskais stāvoklis apdraud transporta kustības drošību; atstādināt no transportlīdzekļu vadīšanas personas, kuras ir alkohola reibumā, narkotisko vai citu apreibinošu vielu iespaidā, kā arī personas, kurām nav dokumentu par konkrētā transportlīdzekļa lietošanas vai attiecīgās kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām; nogādāt transportlīdzekli policijas iestādē nepieciešamās pārbaudes veikšanai, ja ir izsludināta tā meklēšana vai ir pamats domāt, ka ir nelikumīgi nomainīti vai viltoti transportlīdzekļa reģistrācijas dokumenti, valsts reģistrācijas numura zīme vai transportlīdzekļa agregātu numuri, vai nav transportlīdzekļa reģistrācijas vai īpašuma tiesības apliecinoša dokumenta un citādi nav iespējams konstatēt transportlīdzekļa lietošanas likumību;

Pārējo seciniet paši....
Izdarīt apskati un pārmēklēt ir dažādas lietas likumā!!! :PP:

Maximka
11-04-2008, 10:46
paldies!
Tas ir tās kantoris kas mentiem tirgo visus priborus!!! Ar viņiem var sarunāt arī lētāk, ja ņēm bez čeka tad ari bez PVN!!! Tur baigi sakarigie džeki strāda!!! good:

mm325
11-04-2008, 18:22
Nu re kā man sanāca. Šonedēļ izdzīvojos pie draugiem pa Rīgu un šodien tā lēnām lidoju uz Valmieru. Un ar visu detektoru uzrāvos uz 148km/h.:coool: Biški parunājos, ls40 un Laimīgu ceļu.ataa: Nekas patīkams, bet labāk kā sods ls100-200, tiesības nost uz 3-6mēn.+vēl kautkādi punkti.:757hdfhd:

Rock_Solid
11-04-2008, 18:46
Nu re kā man sanāca. Šonedēļ izdzīvojos pie draugiem pa Rīgu un šodien tā lēnām lidoju uz Valmieru. Un ar visu detektoru uzrāvos uz 148km/h.:coool: Biški parunājos, ls40 un Laimīgu ceļu.ataa: Nekas patīkams, bet labāk kā sods ls100-200, tiesības nost uz 3-6mēn.+vēl kautkādi punkti.:757hdfhd:

normals cenniks, man par 141 ari 40 panema! :green:

Wallaby
11-04-2008, 18:47
Nevajag ātri braukt, tas ir bīstami...

Rock_Solid
11-04-2008, 18:52

дааааааа, кто бы говорил! :lol: :lol: :lol:

mm325
11-04-2008, 18:57
Tas jau vēl nav ātri.;) Kad prasīju, cik viņš grib, tad teica, ka neiešot jau man tādas lietas stāstīt. Pats piedāvāju ls40 un viņam pietika.chau:

Maximka
11-04-2008, 21:32
Es pagajušajā vasarā uz latgali lidoju 152km/h ar baltām tiesībam un pietika ar 20 Ls!!! smokie:

Miesnieks
11-04-2008, 22:13
šodien lielā steigā(bija 10 minūšu laikā jāpaspēj tikt no Jēkabpils uz Aivieksti) pusceļā ar videjo ātrumu 150 km/h,bija patīkama satikšanās ar Ceļu policijas ekipāžu!!!:coool:
He tu te piedava antiradaru ierīces,bet pac uzraujies uz mentiem par ātrumu :D

Miesnieks
11-04-2008, 22:20
He he he ,vasara man bija ta ka,braucu es no Kraslavas uz Rigu,gribejas atrāk uz mājām braucu uz 170 km,h Pirms līvāniem apdzinu Audi,pa celam sanaca iebraukt Bendzintanka,Jekapili veikala,Pie Jaunjelgavas kafeinīcā,gala rezultātā nekur talu ar savu ātrumu neesmu ticis,jo to Audi es kadas 4 reizes apdzinu.Beigās pat kautka nedaudz stulbi likas :D

Maximka
12-04-2008, 07:04
Ātrums jau pats par sevi nav tik bīstams, kā parāk strauja apstašanas!!! :dvdsv:

Maximka
12-04-2008, 07:06
He tu te piedava antiradaru ierīces,bet pac uzraujies uz mentiem par ātrumu :D
Ja cēļš ir tukšs, tad vari sabāzt kaut vai duci antiradaru un tevi vienalga paņems priekšā, šaviens kuru radars piefiksēs būs jau tavējais!!!! :hihihi

maaric
12-04-2008, 18:25
kads zin vai vispar var kautko panakt asptridot to ka tas nav tavs atrums nu tipa ka blakus masina panemta- ka tu protokola ieraksti kapec nepiekriti un pec tam to 30 dienu laika aizej uz to gaujas ielu(kur protokola noradits) un uzraksti visu sikak? ir kads ta darijis ? man te mazs ieberziens sanaca :hmm:

mm325
12-04-2008, 20:53
kads zin vai vispar var kautko panakt asptridot to ka tas nav tavs atrums nu tipa ka blakus masina panemta- ka tu protokola ieraksti kapec nepiekriti un pec tam to 30 dienu laika aizej uz to gaujas ielu(kur protokola noradits) un uzraksti visu sikak? ir kads ta darijis ? man te mazs ieberziens sanaca :hmm:

Nezinu par Gaujas ielu, bet Valmierā ir jāiet pie CP priekšnieka. Vienreiz biju-jēga tikpat liela, ka es ietu to kāmim ieskaidrot. Viņš ir pats gudrākais un tu pie visa esi vainīgs. Tikai izlamājos un vairāk nekā.:duraks:

Dandijs
12-04-2008, 20:59
Nezinu par Gaujas ielu, bet Valmierā ir jāiet pie CP priekšnieka. Vienreiz biju-jēga tikpat liela, ka es ietu to kāmim ieskaidrot. Viņš ir pats gudrākais un tu pie visa esi vainīgs. Tikai izlamājos un vairāk nekā.:duraks:
mums Tukumā ir tieši tāds pats CP priekšnieks.:duraks:

Badboy.
12-04-2008, 21:00
Pareizi ir... good:

daffyduck
12-04-2008, 21:32
Ar mentiem cīnīties par savu taisnību ir tā kā skriet ar galvu mūrī,tāpat neko nepanāksi.Izņēmums ja esi kāda personība.
Vispār Talsos ari bija izcili debils:duraks: policijas priekšnieks.

maaric
12-04-2008, 22:16
nu skaidrs ta jau ari likas. vnk domaju butu ideali nostridet kaut lidz20 km/h parkapumu lai nav punkti. jaskrien ar galvu siena un jaiet tik maksaat :dsv4dfb:

Maximka
12-04-2008, 22:32
Es biju Klijanu ielā ari ar protokolu un nēko beigās nēmaksāju!!! Jā uz cēļa ir bijis daudz auto vari mierīgi iet skatīties video un strīdeties!!! chau: dont: stup:

maaric
12-04-2008, 23:03
Es biju Klijanu ielā ari ar protokolu un nēko beigās nēmaksāju!!! Jā uz cēļa ir bijis daudz auto vari mierīgi iet skatīties video un strīdeties!!! chau: dont: stup:
pats interesantakais ka es pamaniju vinus un atmetos bet blakus skoda ka gaja ta aizgaja un neaptureja.. dont:

Maximka
12-04-2008, 23:36
pats interesantakais ka es pamaniju vinus un atmetos bet blakus skoda ka gaja ta aizgaja un neaptureja.. dont:
Brauc droši uz Klijanu ielu un skaties video, un tad jau pēc situacijas gruzi viņus!!! stup: dont:

Raikonens
13-04-2008, 02:36
ui būtu sūdi ja šodien būtu rāvies!oh_no:

fokss
13-04-2008, 09:37
visu cieņu šodien Talsu CP.....viņi saprata,ka dīzelim reizēm trubas jāiztīra..............................clap: clap: clap:

Latiw
13-04-2008, 14:41
maziņš stāsts,pārkārtojos zem zīmes kas neļau to darīt,apturēja uzrakstiju ka nepiekrītu,pēc mēneša atnāca lēmums ka vainīgs,samaksāju 20ls. bet pēc gada ejot dzerot alu sabiedriskā vietā mani municipāļi hops,dod dok,man protams tikkai tiesības,tie caur kompi mani izsšau,un saka ka man liegums uz tiesībām :7686jdn: domāju kā tas sanāca stup: man kungi saka ka viņiem figurē kāds štrāfs kurš nav nomaksāts gadu atpakaļ :mad: parakājos mājās visas lapas ir nomaksātas.aizbraucu uz CSDD man saka ka viss ir ok :hmm: aizbraucu uz gaujas ielu,tur nekā nevar pateikt nekādas info :hmm: aizbraucu uz klijānu ielu urā kad izlamājos stup: :mad: :dsvsfdv: un uzrādot visus čekus :coool: viņiem nav datorā noņemts krustiņš par nomaksu :eek: dont: tā gadās ik pareizei man sakot :mad: bet kāpēc ir jācieš man stup: :hmm: darba diena izčakarēta nervi sačakarēti pray: bet viss beidzās labi clap: :coool: morāle mēs visi esam cilvēki :bmw: :bmw: :bmw: :PP:

compact
13-04-2008, 14:55
valmieras CP priekšnieks jau tā ir stūrgalvīgs, bet tiklīdz viņam pasaki ka brauc ar greenauto: tad vispār tas ir čau, viņam brālis ir cēsu CP priekšnieks, esot daudz saprātīgāks radījums

Latiw
13-04-2008, 17:19
cēsīs gan ir normāls džeks good: ments: ,biju pie viņa mājās runājām ilgi,tā sanāca darba darīšanās iebraucu :dfbgfn: par valmieras brāli han neminos ka būtu stāstijis :hmm: greenauto:

mm325
13-04-2008, 18:50
valmieras CP priekšnieks jau tā ir stūrgalvīgs, bet tiklīdz viņam pasaki ka brauc ar greenauto: tad vispār tas ir čau, viņam brālis ir cēsu CP priekšnieks, esot daudz saprātīgāks radījums

Nezinu, man ar Cēsu mentiem nav bijušas nekādas darīšanas. Tikai vienreiz, kad paķēru tantiņu.:coool:

Iminem
13-04-2008, 19:20
Nezinu, man ar Cēsu mentiem nav bijušas nekādas darīšanas. Tikai vienreiz, kad paķēru tantiņu.:coool:

Un Tu ar to lielies? Labi nirdzigi izklausas :green: Ar tantinam nekad neko nevar zinat, man vienreiz tantuks ta nolamaja ka maz nelikas, apstajos pirms gajeju parbrauktuves, lai so palaistu a si kaut ko iet lamajas dures rada, ta vien prasijas palaist sajugu straujak vala un akseleracijas pedali nospiest lidz galam shura:

Latiw
13-04-2008, 19:45
Un Tu ar to lielies? Labi nirdzigi izklausas :green: Ar tantinam nekad neko nevar zinat, man vienreiz tantuks ta nolamaja ka maz nelikas, apstajos pirms gajeju parbrauktuves, lai so palaistu a si kaut ko iet lamajas dures rada, ta vien prasijas palaist sajugu straujak vala un akseleracijas pedali nospiest lidz galam shura:
:lol: :lol: :lol: good: :lol: :lol: greenauto:

kids
13-04-2008, 20:20
Tās laikam ir tās vietas,kur jābrauc pāri gājējiem? :hmm:

Iminem
13-04-2008, 21:54
Tās laikam ir tās vietas,kur jābrauc pāri gājējiem? :hmm:

:green:

mm325
14-04-2008, 01:32

Tā sanāca. Tantuks apskatījies, ka neviena nav un mauca pār ielu.oh_no: Knapi parāvu uz malu, bet priekšējo logu gan izgāza, spoguli arī nolocīja.:eek: Zini no malas nemaz nevarēja pateikt, ka tādu skriešanas tempu varētu sasniegt 88 gadīga omīte. Un viņa redz tajā vietā jau 50 gadus ejot uz veikalu, bet es vienīgais viņu esot notriecis.dont: Nesen no Cēsu mentenes atnāca pziņojums, ka krimināllieta izbeigta un es neesmu vainīgs.clap:

runcis
14-04-2008, 01:35
Tā sanāca. Tantuks apskatījies, ka neviena nav un mauca pār ielu.oh_no: Knapi parāvu uz malu, bet priekšējo logu gan izgāza, spoguli arī nolocīja.:eek: Zini no malas nemaz nevarēja pateikt, ka tādu skriešanas tempu varētu sasniegt 88 gadīga omīte. Un viņa redz tajā vietā jau 50 gadus ejot uz veikalu, bet es vienīgais viņu esot notriecis.dont: Nesen no Cēsu mentenes atnāca pziņojums, ka krimināllieta izbeigta un es neesmu vainīgs.clap:
nu es pis shitos tantinjus,kas velk pari celjam kur nevar,un galvenais,ka gajeju pareja ir 7 metrus talaak!
vot butu man kkada calibra,tad tochan pedali grida un bumm,a toties es nav vainigs,jo tantinsh vilka pari kur nedrikst
shita paris reizes un tad jau laikam saktu vinjas doamt,ka labak pavilkt tos 7 metrus talak,nevis spert pari,kur sagribas

runcis
14-04-2008, 01:38
maziņš stāsts,pārkārtojos zem zīmes kas neļau to darīt,apturēja uzrakstiju ka nepiekrītu,pēc mēneša atnāca lēmums ka vainīgs,samaksāju 20ls. bet pēc gada ejot dzerot alu sabiedriskā vietā mani municipāļi hops,dod dok,man protams tikkai tiesības,tie caur kompi mani izsšau,un saka ka man liegums uz tiesībām :7686jdn: domāju kā tas sanāca stup: man kungi saka ka viņiem figurē kāds štrāfs kurš nav nomaksāts gadu atpakaļ :mad: parakājos mājās visas lapas ir nomaksātas.aizbraucu uz CSDD man saka ka viss ir ok :hmm: aizbraucu uz gaujas ielu,tur nekā nevar pateikt nekādas info :hmm: aizbraucu uz klijānu ielu urā kad izlamājos stup: :mad: :dsvsfdv: un uzrādot visus čekus :coool: viņiem nav datorā noņemts krustiņš par nomaksu :eek: dont: tā gadās ik pareizei man sakot :mad: bet kāpēc ir jācieš man stup: :hmm: darba diena izčakarēta nervi sačakarēti pray: bet viss beidzās labi clap: :coool: morāle mēs visi esam cilvēki :bmw: :bmw: :bmw: :PP:
oi,shita man ari paris reizes ir bijis!
IETEIKUMS-nemaksajiet sodus CSDD,jo dellj vinjiem esmu kadas 4as reizes gajis pie tiesu izspilditajiem pieradit ka esmu jau 2us gadus atpakalj visu nomaksaajis.tani CSDD sistema kkas nava riktigs!
man jau ka tagad atnak no ttiesu izspilditajiem vestule zinu,ka bus jabrauc jarada kvits ka esmu visu nomaksaajis

josi
14-04-2008, 11:47
nu es pis shitos tantinjus,kas velk pari celjam kur nevar,un galvenais,ka gajeju pareja ir 7 metrus talaak!
vot butu man kkada calibra,tad tochan pedali grida un bumm,a toties es nav vainigs,jo tantinsh vilka pari kur nedrikst
Apdomā savu vārdus, varoni. Tad jau tevi par ātruma pārsniegšanu arī vajadzētu uz vietas nošaut - nedrīkst, lūk.

Wallaby
14-04-2008, 11:51
shita paris reizes un tad jau laikam saktu vinjas doamt,ka labak pavilkt tos 7 metrus talak,nevis spert pari,kur sagribas
Ja uz asfalta nebūs ārprātīgas bremzēšanas pēdas un ielas malās nebūs borģūras, tad principā tevi arī var uzvilkt, jo CSN ir rakstīts, ka tev "visiem iespējamajiem līdzekļiem jāizvairās no sadursmes" - neatkarīgi no tā, vai gājējam 200 m attālumā bija pāreja vai ne.

runcis
14-04-2008, 12:23
Ja uz asfalta nebūs ārprātīgas bremzēšanas pēdas un ielas malās nebūs borģūras, tad principā tevi arī var uzvilkt, jo CSN ir rakstīts, ka tev "visiem iespējamajiem līdzekļiem jāizvairās no sadursmes" - neatkarīgi no tā, vai gājējam 200 m attālumā bija pāreja vai ne.
nu as bremzeshanas jau var nokarot,bet jus tak visi esat autovaditaji,tak zinat ka vinji nagljaka vnk sper pari celjam
pie gajeju parejas es jau tos tantnju palaizhu

Maximka
14-04-2008, 12:59
nu as bremzeshanas jau var nokarot,bet jus tak visi esat autovaditaji,tak zinat ka vinji nagljaka vnk sper pari celjam
pie gajeju parejas es jau tos tantnju palaizhu
Es arī pie pārējas palaižu cilvēkus, bet dažreiz tā tracīna kad tu no kādiem 80 km/h sabremzējies lai palaistu cilvēku, a šis tē cilvēks stāv un blenž uz tevim ka tādu muļķi un neiet pāri ielai!!! stup:

warfear
16-04-2008, 21:10
tas vinjiem taa regulaari gadaas, taapeec iesaku VIENMEER njemiet liidzi maksaajuma izraxtus vai kko liidzveertiigu...man taa bija kad es peec tiesiibaam gaaju..vinji savaac manus dokjus un liek paseedeet aaraa[maksaajumu nepanjeema] es zeezu kaadas min 20 kad izpeld CP darbiniece un saka tjip nevaram atrast juusu maxaajumu un taadeelj tiesiibas neatdodam, man protam sejaa smiins- she maksaajums- vinja panjem lapu un aiziet, veel peec 20 min mani iesauc ieksaa un saka jaa taa un taa atvainojamies luuk juusu VA brauciet praatiigi.. es domaaju fuuu paaldies Dievam ka man coms CP darbinieks ieteica panjemt to maxaajumu..

juklis
16-04-2008, 23:41
pirms pusstundas vienam e 28 uz liepājas šosejas bija saskarsme ar mentu subaru! es tikmēr ievērtēju diskotēku apgaismojumu- nu ir ok strādā kaut kādā ritmā, krāsa viegli zilgana - pa gabalu domāju kādam ksenons čakarējas :dsvsfdv: pareizi jau te rakstīja ka vairāk izskatās pēc tjūnvāgena nekā pēc mentiem! :lol:

maaric
19-04-2008, 13:00
vakar sanaca saskarsme ar cp uz dominas jumta:) braucu drufta uz izejas pousi un skatos brauc preti menti:D bet mazliet nospideja:) vienigais ko vini pateica " mari tew jau ta ir aktivi 5 sodi un es tava vieta labak brauktu prom so sejienes:)'
clap:

smirnoff
20-04-2008, 01:23
man ar' $ovakar bija unikaalaa iespeja ieveertet subaru apgaismojumu, labi, ka no malas tikai :lol: clap: Bet vispaar, viss celjs no Cesim uz Rigu bija CP izraibinaats :dsvsfdv:

kids
20-04-2008, 15:59
Nu es arī esmu ātruma sezonu atklājis-štrunts par pārkāpumu(20 Ls un laikam viens punkts),bet visdīvainākais,ka radardetaktors pat neiepīkstējās. Visu cieņu mentiem,apskatījos video,nu biju uz šosejas viens pats un piefiksēja 120,paņirdzām,jo es prasīju,vai nevar tikai brīdinājumu,a šie jautā-kad tad sodīt,ja uz 120 brīdinājums.es saku,ka nu uz kādiem 170 :lol: Beigās šiem vēl pajautāju-ar kādu radaru tad mani paņēma-stalkers(nu vismaz zināšu,ka detaktors to neņem) :757hdfhd:Varēju jau protams uz vietas sodiņu nomaksāt,bet nu dikti man sagribējās vismaz to video apskatīt un kādu bildi uztaisīt,domāju,ka par to ir vērts samaksāt 20Ls valstij,lai jau tiek tā naudiņa ceļu remontiem :lol:

smirnoff
20-04-2008, 17:49
Nu es arī esmu ātruma sezonu atklājis-štrunts par pārkāpumu(20 Ls un laikam viens punkts),bet visdīvainākais,ka radardetaktors pat neiepīkstējās. Visu cieņu mentiem,apskatījos video,nu biju uz šosejas viens pats un piefiksēja 120,paņirdzām,jo es prasīju,vai nevar tikai brīdinājumu,a šie jautā-kad tad sodīt,ja uz 120 brīdinājums.es saku,ka nu uz kādiem 170 :lol: Beigās šiem vēl pajautāju-ar kādu radaru tad mani paņēma-stalkers(nu vismaz zināšu,ka detaktors to neņem) :757hdfhd:Varēju jau protams uz vietas sodiņu nomaksāt,bet nu dikti man sagribējās vismaz to video apskatīt un kādu bildi uztaisīt,domāju,ka par to ir vērts samaksāt 20Ls valstij,lai jau tiek tā naudiņa ceļu remontiem :lol:
Super bildes! clap: Tads lepnums sejaa:coool: Bus ko albuma ielikt par pieminju :hihihi :hihihi :hihihi

Holopov
20-04-2008, 18:46
Mani ari sodien aptureja uz rigas sosejas, kautkur vienu stundu atpakalj, maitas krumos ar radaru iesedusi bija :mad: ... kamer pamaniju jau par velu bija, :( no 110 lidz 73 paspeju nomest tur kur vareja 50... dabuju 30Ls sodu un 1 punktu :coool:

maaric
20-04-2008, 19:34
Mani ari sodien aptureja uz rigas sosejas, kautkur vienu stundu atpakalj, maitas krumos ar radaru iesedusi bija :mad: ... kamer pamaniju jau par velu bija, :( no 110 lidz 73 paspeju nomest tur kur vareja 50... dabuju 30Ls sodu un 1 punktu :coool:
nja man tads pats sods bija pagasas brivdienas- bija palidusi zem jauna tilta krastmala - kamer es uzskrejos ar skodu- mani panema a ta ta ari aizbrauca :( man gan bija 76km/h

maaris77
20-04-2008, 19:56
Ar mentiem cīnīties par savu taisnību ir tā kā skriet ar galvu mūrī,tāpat neko nepanāksi.Izņēmums ja esi kāda personība.
Vispār Talsos ari bija izcili debils:duraks: policijas priekšnieks.
Nu vispaar ir taa-Ja es pasaku,ka nepiekriitu un taa ierakstu protokolaa,ta nav skrieshana ar galvu muurii :):):) Mentiem ir jaapieraada man,ka es esmu vainiigs,nevis man vinjiem ,ka esmu nevainiigs :lol:

Holopov
20-04-2008, 20:15
nja man tads pats sods bija pagasas brivdienas- bija palidusi zem jauna tilta krastmala - kamer es uzskrejos ar skodu- mani panema a ta ta ari aizbrauca :( man gan bija 76km/h
es starpcitu ari skrejos :rolleyes: , tikaij aptureja mani vienu a tas civic mierigi nobremzeja un pabrauca garam... :dsvsfdv:
labi vel ka nepaspeju ieskrieties ka nakas, ta tas sods vel lielaks butu... :dvdsv: :green:

fokss
20-04-2008, 20:44
man ar' $ovakar bija unikaalaa iespeja ieveertet subaru apgaismojumu, labi, ka no malas tikai :lol: clap: Bet vispaar, viss celjs no Cesim uz Rigu bija CP izraibinaats :dsvsfdv:
Toties Jūrmalas apvedceļš ap 16:30 braucams kā senos laikos. Sen nebiju tā braucis pa jūrmaleni:coool: :coool: :coool:

maaric
20-04-2008, 21:11
es starpcitu ari skrejos :rolleyes: , tikaij aptureja mani vienu a tas civic mierigi nobremzeja un pabrauca garam... :dsvsfdv:
labi vel ka nepaspeju ieskrieties ka nakas, ta tas sods vel lielaks butu... :dvdsv: :green:
vai tik tew nav BMW smokie: citus jau netur ja brauc atri bmw un blakus cits tad noteikti aptures :bmw: smokie: vienreiz bija kuriozs uz jurmalenes labs- braucu pa otro joslu un garamaiznesas kkads tipa maserati kabriolets a im blakus iesedinata gumijas lelle- domaju pavilksu lidz parliecinashos- nepaspeju pat ritigi pietuvoties kad skatos jau dzne mani mala- beidzas man ar 2 punktiem un 60ls lielu naudas sodu! es viniem prasu a kas jus to otru neredzejat uz cik vins brauca? a menti man atbild nu vinam laikam bija antiradars :) sviests...

NOS
20-04-2008, 21:18
Beigās šiem vēl pajautāju-ar kādu radaru tad mani paņēma-stalkers(nu vismaz zināšu,ka detaktors to neņem)
Nevis nenjem bet
1. vai nu tevi piechakaraaja un bija jau 70 km/h
2. un visticamaakais, ka tev tas radars beidzies, jo staklerim ir Ka Alert :green:

kids
20-04-2008, 21:22
Nevis nenjem bet
1. vai nu tevi piechakaraaja un bija jau 70 km/h
2. un visticamaakais, ka tev tas radars beidzies, jo staklerim ir Ka Alert :green:
1.nu paņēma mani uz šosejas,divreiz noskatījos video,ar to viss ok,vilku uz 120 un ar tādu ātrumu arī paņēma.
2.nu beidzies laikam jau nav,šim daži mēneši un pēctam,uz citiem mentiem pīkstēja,a ko nozīmē tas Ka Alert???:hmm:

kids
20-04-2008, 21:53
nu bljin piiksteet tak taapat buutu jaapiikst, jo kad vinji iesleedz stari tak iet uz mashiinu , pofig ja nevari atmest, bet skanjai no detektoru vienlga jaanaak
Nu es jau tieši par to pašu,kad pamanīju mentus,protams sabremzējos,pēctam arī izslēdzu un noslēpu detaktoru,bet nu šis pat neiepīkstējās :757hdfhd: Nu rīt apskatīšos protokolā-tieši kāds radars viņiem bija :lol:

Raikonens
20-04-2008, 21:54
nu bljin piiksteet tak taapat buutu jaapiikst, jo kad vinji iesleedz stari tak iet uz mashiinu , pofig ja nevari atmest, bet skanjai no detektoru vienlga jaanaak
nu jā pīkstēt vajdzēja:hmm: čoms šitā tika pie lieguma'. vilka 2īti sāka pīkstēt,metās nost,1,8 paņēma:(

kids
20-04-2008, 21:56
nu jā pīkstēt vajdzēja:hmm: čoms šitā tika pie lieguma'. vilka 2īti sāka pīkstēt,metās nost,1,8 paņēma:(
Nu tādā variantā jau ir jāizmanto papildiespēja-zvans draugam :757hdfhd:

NOS
20-04-2008, 22:00
nu tad tavs choms ar galvnu nedraudzeejaas, jo ar diviivi velkot vijnam pat Dievs nepaliidzees neuzrauties uz mentiem, ja nu vieniiigi zvans draugam , kaa jau Kids teica :green:

Wallaby
20-04-2008, 22:02
nu tad tavs choms ar galvnu nedraudzeejaas, jo ar diviivi velkot vijnam pat Dievs nepaliidzees neuzrauties uz mentiem, ja nu vieniiigi zvans draugam , kaa jau Kids teica :green:
Palīdz gan - ja menti brauc pretī, tad viņiem visu laiku radars ir ieslēgts - tur pīkst pa jau pietiekoši lielu gabalu.

Raikonens
20-04-2008, 22:05
nezinu uz ko viņš cerēja,bet zvans draugam nelīdzēja.

kids
20-04-2008, 22:06
Palīdz gan - ja menti brauc pretī, tad viņiem visu laiku radars ir ieslēgts - tur pīkst pa jau pietiekoši lielu gabalu.
Tas ir tad,ja daudz mašīnu,bet nu cik zinu,pēdējā laikā viņi slēdz radaru iekšā pēdējā brīdī,jo nu viņi jau arī nav muļķi un radardetaktori tagad ir katrā trešajā mašīnā :757hdfhd:

Wallaby
20-04-2008, 22:09
Tas ir tad,ja daudz mašīnu,bet nu cik zinu,pēdējā laikā viņi slēdz radaru iekšā pēdējā brīdī,jo nu viņi jau arī nav muļķi un radardetaktori tagad ir katrā trešajā mašīnā :757hdfhd:
Tad atliek tikai viens - 2-vīti izmantot tikai tur, kur daudz mašīnu... Kaut gan es pēdējā laikā arī tā braucu - no vienas piesedzošās ātriem pārskrējieniem pie otras.

runcis
20-04-2008, 22:11
nezinu uz ko viņš cerēja,bet zvans draugam nelīdzēja.
nu kur ir prats uz 2viti skat bremzet lai neuzrautos!
Atceros sava laika :lol: ,kad man vel bija e46 es netalu no savam majam,kur zime 70km/h vilku cauri 230km/h,un menti shava uz manim,man pat nebija doma staties,jo jegas ta nekadas,ta pat p****c bus,nu tad tik mizoju talaak un uz aizlaidos!
Tada atrma jau to4na nava prata darbs staties,ja nu vienigi tewi nokjer,kad tu bedz!

kids
20-04-2008, 22:16
Tad atliek tikai viens - 2-vīti izmantot tikai tur, kur daudz mašīnu... Kaut gan es pēdējā laikā arī tā braucu - no vienas piesedzošās ātriem pārskrējieniem pie otras.
Nu es arī cenšos sēdēt kādam astē,jeb vilkt tikai tad,ja priekšā ir citi auto :757hdfhd:

Raikonens
20-04-2008, 22:24
Nu es arī cenšos sēdēt kādam astē,jeb vilkt tikai tad,ja priekšā ir citi auto :757hdfhd:
reti jau gadās,kad kāds velk tik ātri cik gribētos.:757hdfhd:

Maximka
20-04-2008, 23:00
reti jau gadās,kad kāds velk tik ātri cik gribētos.:757hdfhd:
Es vienreiz pa Salu tiltu no centra puses aiz ātriem tiku pārī 7 min laikā sastregumā laikā!!!! chau:

Maximka
20-04-2008, 23:07
vot to gan es neatbalstu--iedziivoties uz cita nelaimi!!!:duraks:
kāpēc uzreiz nelaimi??? tu domā visi ātrie sastregumā likā ar migalkam brauc uz izsaukumu???

Raikonens
20-04-2008, 23:10
Es vienreiz pa Salu tiltu no centra puses aiz ātriem tiku pārī 7 min laikā sastregumā laikā!!!! chau:
nu ja man no 2g jubilejas braucot ar normāls sponsors gadijās.240km/h

Maximka
20-04-2008, 23:13
kapeec tu meklee attaisnojumu savai riiciibai??:dsv4dfb: sirdsapzina ierunaajaas?;) tas labi ja taa, tad gan jau TU labosies!chau:
Es nēmeklēju attaisnojumu un nēuzskatu kā būtu izdarījis kaut ko sliktu!!!

Maximka
20-04-2008, 23:13
pray: good:

Holopov
20-04-2008, 23:20
Nu es jau tieši par to pašu,kad pamanīju mentus,protams sabremzējos,pēctam arī izslēdzu un noslēpu detaktoru,bet nu šis pat neiepīkstējās :757hdfhd: Nu rīt apskatīšos protokolā-tieši kāds radars viņiem bija :lol:
vinjiem ir stalker-dual, sava protokolaa paskatijos! :green:

maaric
20-04-2008, 23:44
tas jau ir bik pa traku sponsors:) citam nemaz neiet tik atri:D:dvdsv:

kids
20-04-2008, 23:49
vinjiem ir stalker-dual, sava protokolaa paskatijos! :green:
Nu ja radardetaktori uz tiem stalker-dual nepīkst,tad būs jāraksta Zivtiņa kungam vēstule-tā ir negodīga konkurence,lai ņem mentiem tos nost un atdod vecos labos lāzerus,kas deva signālu jau krietni laicīgi :757hdfhd:

maaric
21-04-2008, 00:00
vinjiem ir stalker-dual, sava protokolaa paskatijos! :green: tad laikam sanak ka dazadi vini man bija vnk stalker nr. 29759

fokss
21-04-2008, 00:25
Pāris gadus atpakaļ Igaunijā bija interesants notikums. braucu pa diezgan tukšu šoseju diezgan daudz par ātru. Zolīdā attālumā astē iesēdās estiboys. Tā nu pārlidojam kalniņu,kalna galiņā estipolicai....:eek: un tālāk acīm redzamais - neticamais - apturēts tiek otrais:eek: :eek: :eek: 140km/h taču nebija tāds ātrums lai nemēģinātu mani apstādināt. Secinājām, ka viņiem nepatīk tie,kas izmanto sponsorus,jo sponsors zina ar ko riskē.

Emizz
21-04-2008, 00:29
Pāris gadus atpakaļ Igaunijā bija interesants notikums. braucu pa diezgan tukšu šoseju diezgan daudz par ātru. Zolīdā attālumā astē iesēdās estiboys. Tā nu pārlidojam kalniņu,kalna galiņā estipolicai....:eek: un tālāk acīm redzamais - neticamais - apturēts tiek otrais:eek: :eek: :eek: 140km/h taču nebija tāds ātrums lai nemēģinātu mani apstādināt. Secinājām, ka viņiem nepatīk tie,kas izmanto sponsorus,jo sponsors zina ar ko riskē.
:lol: :lol: :lol: vienkārsi tie ir eestiii, ko tu gribi, labi ka vispār pamanīja, ka kāds pārsniedz :lol: :lol: :lol:

lasis
21-04-2008, 00:33
Pirms pāris gadiem varbūt, bet tagad tur visi brauc kā pienākas (max +10km/h) virs atļautā. Sodi tur i saepis un sarūnāt ar CP neko vairs nesarunāsi , jo alga večiem ļoti cilvēciska un neviens CP negrib riskēt dēļ kautkādiem 200EUR zaudēt darbu.

fokss
21-04-2008, 00:34
:lol: :lol: :lol: vienkārsi tie ir eestiii, ko tu gribi, labi ka vispār pamanīja, ka kāds pārsniedz :lol: :lol: :lol:
Tā nesaki vis! 3.dienās apbraukāju pusi Igaunijas bet tādu trakošanu kā Latvijā redzēju tikai vienu reizi un to pašu auto ar LV nr.

Viesis7
21-04-2008, 00:51
Sponsoram nedrīkst līst par tuvu, jo tad rodas iespaids, ka taisies apdzīt un stādina tieši toataa:

NOS
21-04-2008, 22:33
Sodien joba***s ments man uzlika sodu neparko, braucu no Lidostas uz Riigas pusi aatrums likaas kaadi 70 km/h redzu menti, atmetu , ments apstaadina, pienaak saka aatrums pa lielu saka, ka 78 km/h , es tur jaa jaa nu laikam jau bija (jo iisti nepiefikseeju cik bija, bet redzeeju , ka ments nemaz un mani neshauj jo bija aiznjemts ar vienu audi) saku paraadi radaru, tur staav 79 km/h jau taa jociigi , neko saku kaut ko sarunaajam , shis nee nee raxtiis, nu labi raxti ar, staavaam ar vienu dzeku spriezham kaapeec teica 78 bet radaraa bij 79, peekshnji pie menta piebrauc paziistams bmw un apstaajaas saak runaat, redzu spogulii naak 5 golfs kaadi 80 km/h ments ierauga sho uzreiz apstaadina, mees ar vienu dzeku kas seedeeja man blakus saskataamies un konstateejaam , ka ments reaali uz golfu neizshaava, nu neko atnes man manu protokolu es saku , ka huj neparaxtiishu , a tur raxtiits, ka man saakumaa bijis 78 km/h un peec tam 73 km/h , un saku, ka redzeeju kaa juusu koleega neizshaava uz golfu, nu paraxtu ka nepiekriitu, piebraucu blakus golfam runaaju, shis saka, ka aatrums esot bijis 78 km/h un radaraa raadiijis 79 km/h, tad nu saaku skaidrot , ka man taa pat un ka redzeeju ka ments neizshaava uz vinju.
Vot shitaadus kropljus mentus ar suudainu mietu nosist stup:

mm325
22-04-2008, 01:34

Šogad jau vairākas reizes ir sanācis braukt pa EESTI ekskursijās, ar ātrumu ne mazāku kā Latvijā, bet uzrāvies neesmu. Toties redzēju viņu netrafarētos-koši zila VW Bora. Ņēma priekšā vienu ar poļu numuriem. Toties, kad tas tika no viņiem vaļā, tad vilka pa priekšu zolīdi. :lol:

mm325
22-04-2008, 01:37
Tik sūnaini ar cp man nav gājis kā visi te apraksta savos storijos. Esmu atlaists, braucot bez octa. Statoilā nopirku, nepaskatījos kādus deitus viņa tur ieraxtīja (sajauca datumus) un tikai pēc ilgas runāšanas polismens deva dobro braukt. Bez doķiem cp nostādināja Rundālē, uzprasīja a/m numuru (biju ar muguru pret auto), vārdu uzvārdu. Palaida. Nesen braucu pa V gatvi, mani stādina. Nu man naiks. Tad sāku papīrus meklēt pa kabatām, tukšums bezgalīgs. Šis saka, mums auto vecs (e34), kompis nav, pārbaudīt nevar, jābrauc uz nodaļu. Nu labi, vismaz ne evakuators. Aizeju pie oficiera, saku, braucu ciemos, no rīta braucu ar citu jaku, palika tur. Viņš man - laimīgu ceļu. ataa: Bembīc bembītim bembīc.
Nu, tad vēl vienu gadienu. Kkad pelēkā dienā braucu uz Bausku, migla tāda, ka cirvi pakārt. Uz 80, bet knapi. Ātrāk neiespējami. Iebraucu Iecavā, nometu 55.
Pēkšņi ments ar palku maķ kormiļicu man met. Pienāk, rāda 88. :eek: Mazliet padusmojos uz viņu, mazliet apstāstīju, ka droši vien nepatīk savs darbiņš, jo no manis būs infa kur vajag un džeks varēs ielas slaucīt. Tik uzprasīja, kur braucu un šķirāmies. Esmu ļoti slikts cp klients, ceru tāds arī palikt, jo pēdējo reizi 10 ls samaksāju pag augustā munic par nepareizu noparkošanos Elizabetes ielā, bet pirms tam tikai 97 gadā

Man pats Valmieras CP priekšnieks teica, ka viņi nevarot mērīt ātrumu miglā un stiprā sniegā.chau:

Dandijs
28-04-2008, 16:46
http://www.delfi.lv/news/national/criminal/article.php?id=20830542

runcis
28-04-2008, 17:45
http://www.delfi.lv/news/national/criminal/article.php?id=20830542
:lol: ...vot ta ari vajag uzdroshinaties!
jauzzin kas vinjam par sodu,laivar zinat ta drikst darit vai nee:lol:

bladetrx
28-04-2008, 19:32
nu gadijums iz dzives, 18 gadi, vaaku nav, jaanu vakars ( 5 gadus atpakal) bija todien iegaadaats 5 zigulis dauzisanai, bija taada izklaide:dvdsv: :dvdsv: , nu 2 nakti nedaudz iekodis maucu maajaa,piebraucu pie krustijuma jaadod cels, skatos viens naak bet raada pagriezienu, ka grieziis ieksaa es neko, griezu un maucu maaja, 300m liidz vartiem maajas no krustojuma, nu skatos otrs auto peksni pardomaa mauc pakal man nu iegriezos pagalma, apstajos,veru valaa durvis prieksaa ments:dvdsv: :dvdsv: chau: chau: , masina peksni tuksa visi kur nu kurais es seezu sokaa bolu acis ( vajadzeja pabraukt tuvaak tur man suns keedee tads badiigs, bac bet apstajos pa aatru, butu ments tur ielicies kaatu nebuutu, bet.........) Izkapju aaraa skatis cp prieksnieks ar savu vietnieku:duraks: :duraks: , jutu pakala esmu, sie saka slaape nost, nu labi es neko, man aizdedze uz vadiniem, nodzirkstelo pamatigi autins noslaapst, izkaapju aaraa, P-Taa skate, papiiri, apdrosinasana? tiesibas, E- ta kauniigi ,, nav,,!!!!!!
P-,, taa parbaudisim numurus,,
E-,, nav veerts prieksaa no escorta aizmugure no cita zigula,, ( auto bija bez nr norakstiits, uzliku skatam,,
P-,, atbida cepuri pakausii, pakasa kaali- nu jaa........... tad vismaz skaidra esi?,,
E ,,nezinu itka nedaudz iedzeru,,
p,, nu eergli tad aiziesim uz auto parunasim siikaak, ziguli tak nesi zadzis ?,,
E- nee
P,,tad labi, vismaz.(taa domiigi)
aizejam uz vina auto, netrafareets utt apsezos iepuusu trubaa-0,15......
P-,, taa pat nezinu ar ko saakt...... kapec beegi?
E ,, nebeegu, ka lai tumsa zinu, kas brauc aiz muguras,, (tiesaam nezinaaju)
P,, - nu taa nav tik daudz likuma pantu, pec kuriem sodiit , 25 gados cp, nebiju nevienu redzejis , kas vienaa laikaa visus paarkaaptu, taa, kaa tu esi pirmais skaidrais soferiit sodien, sodiisu par to ka nav apdrosinaasanas- 40 lvl.
E- bet masinai jau brauc pakal treileris?
P- nu to savu masiinu paturi,nevajag man liekas klapatas:dfbgfn: :dfbgfn:
NU tas bija cp prieksnieks, vel uzklausiiju audzinosu runu, un draudus ja mani velreiz nokersot, tad hana man, vel kriminalku par sito gadijumu piesuusot...:green: :green: :green: :green:
............ 3 gadus veelaak
kautkas ar soda samaksu nebija ritiigi fikseets tie pasi nelaimiigie 40 lvl..... nu nevaru savu no vacijas atdzito bembi registreet, ta maucui 1 meenesi bez nr, skates, tikai apdrosinaasana bija, csdd nociinijaas saka ej pie cp prieksnieka lai pats personiigi liegumu nonem. ieeju, labdien.... mani atceraties.... Sis ..... nu, kaa tevi var aizmirstmrgreen: mrgreen: mrgreen: mrgreen: nu izstastiju problemu, parecaam, paris zvani un viss okclap: clap: clap:
.PROTOKOLS PAR PIEMINI SEKCIJAA STAAVpray: pray: pray: pray: pray: pray

smirnoff
04-05-2008, 20:39
Nebija gan man tie$a saskarsme (par laimi), bet iespeja ievertet auto bija, kamer pui$i pusdienoja :lol:

Wallaby
11-05-2008, 22:50
Šodien neieteiktu nevienam Ogres rajonā rīkot k-kādas BMW akcijas/atrakcijas - nupat uz vakaru pie Ogres policijas salasījās 15 mentu mašīnas - tātad naktī būs oblava pa visu rajonu.
14271

14272

14275

14273

14274

14276

Pekinietis
11-05-2008, 22:55
Kas tad shiem? Aptrakushi pa nakti miegs nenaak?

Indrina
11-05-2008, 22:55
Opā! Skats iespadīgs! Vispār viņi zem zīmes stāvchau: Paldies Tev par info!:dfbgfn:

Saulje
11-05-2008, 23:01
Opā! Skats iespadīgs! Vispār viņi zem zīmes stāvchau: Paldies Tev par info!:dfbgfn:
a tu taisījies kko nelabu (CP prāt) pasākt? :lol:

AIaivars
11-05-2008, 23:05
paldies par informāciju

Indrina
11-05-2008, 23:06
a tu taisījies kko nelabu (CP prāt) pasākt? :lol:
Ui, nē:lol: :lol: :lol: Es vispār mājā un tāds absolūti uz mierīgu pasēdēšanu mājā noskaņots cilvēciņš:lol: taisos iet gulēt, kādi vairs varoņdarbi. Tik pabrīdināšu draugus, la uzvedas labi:dfbgfn:

arty
11-05-2008, 23:06
Jēkabpilī arī pasākt nevajadzētu..pie galvenā iecirkņa pirms kādas 1h bija sapulcējušās 7 CP mašīnas un 2 busiņi...bet Jēkabpils tāda patukša izskatījās kad braucu :757hdfhd: VisLatvijas CP akcija kautkāda notiek laikam :lol:

Indrina
11-05-2008, 23:07
Viņi gandrīz pie pašas manas mājas stāvchau: :lol: :lol: :lol:

Pekinietis
11-05-2008, 23:08
Jēkabpilī arī pasākt nevajadzētu,uzzināju no kaimiņa,ka šodien viņiem ablava esot..pie galvenā iecirkņa pirms kādas 1h bija sapulcējušās 7 CP mašīnas un 2 busiņi...bet Jēkabpils tāda patukša izskatījās kad braucu :757hdfhd: VisLatvijas CP akcija kautkāda notiek laikam :lol:
Vai arii nav ievaakushi pietiekami daudz naudinnas

arty
11-05-2008, 23:09
Viņi gandrīz pie pašas manas mājas stāvchau: :lol: :lol: :lol:
Indriņ viņi man kaimiņi :lol: tieši blakus pāri sētai CP iecirknis :green: katru dienu šos pelēčus manu....

arty
11-05-2008, 23:10
Ganjau tuvojas kads liels pasakums,vot i vajag finansites sakrat :lol:

Indrina
11-05-2008, 23:11
Indriņ viņi man kaimiņi :lol: tieši blakus pāri sētai CP iecirknis :green: katru dienu šos pelēčus manu....
Man ar Ogrē turpat netālu:dfbgfn: chau: Arty, tad Tev ir mierīgi un droši dzīvotchau:

Pekinietis
11-05-2008, 23:12
Ganjau tuvojas kads liels pasakums,vot i vajag finansites sakrat :lol:
Gan jau tuvojaas kaadam lielam priekshniekam jubileja

Dandijs
11-05-2008, 23:12
laikam aptrūkusies naudiņa:lol:

Wallaby
11-05-2008, 23:15
Nav runa par naudiņu - iet runa par kingiem, kuri brauc bez tiesībām un dzērumā - izrādās ārpus pilsētām tā ir normāla ikdienas padarīšana. Tipa, es taču tikai no savas mājas līdz ciema padomei...

Pekinietis
11-05-2008, 23:24
Nav runa par naudiņu - iet runa par kingiem, kuri brauc bez tiesībām un dzērumā - izrādās ārpus pilsētām tā ir normāla ikdienas padarīšana. Tipa, es taču tikai no savas mājas līdz ciema padomei...
Visu ciennu CP

arty
11-05-2008, 23:36
Man pilnigi nekrata..ablava ir vai nav ;) dzeruma nebraucu,tiesibas ir....galvenais lai nepiesienas ka braucu ar 60km/h nevis ar 50....jau pierasts,ka +10km/h nenjem vera good: a vot to shtelli ar tiem dzerajiem un zhigulistiem to4 vajag pabidit....

Zorro
12-05-2008, 01:27
Varu pateikt ka tā nav ''oblava'' ar tām daudzajām CP mašīnām! No Salaspils Atomreaktora pa dzelzceļu( ja nemaldos atpakaļ uz Krieviju) tiek transportēti dažādi padomju laiku ''mēsli''..Tapē arī tāda piesardzība,skaitījās valts slepenā operācija..Katrā pilsētā ,virzinā uz Jēkabpili, noteiktā laikā tika slēgtas dzelzceļa pārbrauktuves..Armijas helikopteri ar apkārt čivināja!!

Instigater
12-05-2008, 01:32
Prikols buus tajaa briidii, kaa no Latvijas aaaraa, taa pirmajaa prechu stacijaa kodoldegvielu izkraamees "saveejie".

Indrina
12-05-2008, 07:59
Varu pateikt ka tā nav ''oblava'' ar tām daudzajām CP mašīnām! No Salaspils Atomreaktora pa dzelzceļu( ja nemaldos atpakaļ uz Krieviju) tiek transportēti dažādi padomju laiku ''mēsli''..Tapē arī tāda piesardzība,skaitījās valts slepenā operācija..Katrā pilsētā ,virzinā uz Jēkabpili, noteiktā laikā tika slēgtas dzelzceļa pārbrauktuves..Armijas helikopteri ar apkārt čivināja!!
Opā! Paldies par info!:dfbgfn:

Maximka
12-05-2008, 10:11
Mūms tak ir tikai viens helis un tas vēcais Krievijas norakstītais, tāpēc diez vai armijas HELIKOPTERI čivināja apkart!!! sorry par offtopic2:

krishus_1
12-05-2008, 10:30
Mūms tak ir tikai viens helis un tas vēcais Krievijas norakstītais, tāpēc diez vai armijas HELIKOPTERI čivināja apkart!!! sorry par offtopic2:
:dsv4dfb: kļūda, aizbrauc uz Lielvārdi un saskaiti, cik viņu tur ir!

Maximka
12-05-2008, 10:36
:dsv4dfb: kļūda, aizbrauc uz Lielvārdi un saskaiti, cik viņu tur ir!
:coool: :coool: man nevajag nekur braukt, es jau visur esmu izbijis, bet tie nav Latvijas!!! Ja mūms būtu ar ko lidot, tad jau mūsu gaisa spēki nēmācītos Ukrainā!!! mrgreen: mrgreen: offtopic2:

krishus_1
12-05-2008, 11:02
Reku: http://lv.wikipedia.org/wiki/Gaisa_sp%C4%93ki

krishus_1
12-05-2008, 11:04
7 heli un 1 ļotene un vismaz 1 no Mi-8 tika pirkts jauns, pa 900k Ls

ok offtopic2:

cosmos
09-06-2008, 12:28
Ir tads jautajums. Vot apstadina policija un uzradija uz Stalker radara atrumu 77. Es prasu paradit man laiku kad tas bij fiksets tipa, (jo dzirdeju par tadiem variantiem ka gadas tipa ap4akaret braucejus), bet tie saka ka tadas funkcijas uz radara nau. Ko darit tada varianta?
Jo man tieshi vakar tas ari sanaca. It ka vispar neskreju nekur, bet paradija 77 km, kur tipa var 50. Un tie vel saka bljaut uz mani ka es nemaku braukt un te vel saku strideties ar viniem.
Ka var pieradit vini ka tas ir mans atrums?

Viktos
09-06-2008, 12:34
pat nez ko teikt, ja nu noteikti braucu uz 50 un tie saka ka bij 77, es laikam būtu galīgi apjucis... :(

tizlā mūsu korumpētā valsts stup:

tajos jaunajos autiņos ar tām kamerām var pierādīt laikam, bet vecajos būtu jāsrīdās līdz kāds rimsies.

uff, mani par laimi pa siem 1,5 gadiem vēl nereizi nebij apturējuši

Instigater
09-06-2008, 12:35
Stalkerim ir iekshaa laiks, pirms cik minuuteem un sekundeem konkreetais cipars ir nomeeriits. Taatad 99%, ka gribeeja apchakareet. Cerams, ka uz vietas nemaksaaji?